"שני גזענית, סופר אגואיסטית, מנותקת ומנוכרת…" המעריצים רושמים באינסטגרם של עומר גורדון.  

ועומר עונה למעריצים: זה מה זה שטויות, מדובר באנשים חסרי חיים. שני הכי רחוקה מזה. הזוגיות זה הדבר הכי טוב שקרה לי באח הגדול.
הדבר הכי טוב שקרה לי. עומר ושני. אלבום פרטי

חוגג עם המשפחה ושני. גורדון. אלבום פרטי

האח הגדול נגמר כבר מזמן אבל מה שקרה בתכנית בעונה האחרונה עדיין מעסיק את המעריצים של הפיגורות שהשתתפו באח כאילו הנ"ל עדיין נמצאים בבית. עומר גורדון, החתיך החיפאי, מסתובב בעיר ומצטלם תחת כל עץ רענן עם המעריצים אבל ואבל בעיקר עם האחת שלו שני גולדשטיין ואת זה הם עושים בכל מקום. בחג האחרון הצטלם הזוג נהנה והעלה את התמונות לאינסטגרם של כל אחד מהם ואז החלה החגיגה. היו לא מעט שתמכו בשניים והגיבו באהבה והיו כאלה שלא אהבו את הזוגיות ביניהם, חלק טענו ששני לא צריכה להיות עם עומר כי הוא לא מתאים לה ואילו חלק אחר טען שעומר צריך להיפרד משני מאחר והיא 'שמאלנית מארגון בצלם'.

עומר, מה יש לך לומר לכל הנשמות הטובות?

מה אכפת לי מה אנשים חושבים??? אנחנו ביחד וזה מה שחשוב. אנחנו ביחד ונישאר ביחד ושזה יעשה רק טוב למי שלא אוהב את זה… הזוגיות זה הדבר הכי טוב שקרה לי באח הגדול.

ומה עם הדברים שכתבו על שני?

נו, זה מה זה שטויות, מדובר באנשים חסרי חיים. שני הכי רחוקה מזה. היה לה ריב עם שרון אז האוהדים שלו נתפסו לזה. זה באמת שטויות. גם לי קראו שמאלני וכדומה וזה מצחיק כי זה לא נכון.

יש משהו חדש בצד האומנותי?

יש כמה דברים על הפרק אבל אי אפשר לדבר על זה עדיין. בקרוב יהיה מה לספר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם