סדרת הפרימיום ריינהולד'ס

אלי זוגלובק, יו"ר מנכ"ל ודור שלישי למשפחת זוגלובק, הודיע היום על השקת מותג חדש תחת זוגלובק, "ריינהולד'ס" וסגמנט חדש בשוק הבשר בישראל – נקניקיות פרימיום, המבוססות על מתכון של סבא ריינהולד זוגלובק, שהקים את החברה לפני 80 שנה בדיוק, ב-1937 בנהריה.

נקניקיות רינהולדס קנקרס הודו בקר צילום: סטודיו זוגלובק.

לראשונה בישראל, נקניקיות "ברלינאיות אמיתיות", למביני עניין ובגירסה הכשרה, ולראשונה אלי זוגלובק הוא גם ה"פרזנטור", אשר יוביל את הקמפיין למהלך בסדרה של סרטוני אינטרנט עם שיטות ומתכונים, שעוברים מסב לאב ולבן, להכנת הנקניקיות

קטגורית הנקניקיות מגלגלת 137 מיליון ₪ בשנה. לאחר שב-2016 חלה ירידה בקטגוריה, ב-2017 המגמה השתנתה עם עלייה של 8.9% בקטגוריה וזוגלובק, אשר מובילה את המגמה עם עלייה של 15.3% (סטורנקסט כספי 2017). החלוקה בקטגוריית הנקניקיות: עד 500 גרם מהווים 27% מהקטגוריה, 500 גרם עד קילו מהווים 28%, מעל קילו 33%, בד"ץ 8% ורכיבים טבעיים רק 3%.  (נתוני סטורנקסט כמותי ינואר-מרץ 2017).

עד היום המוצרים שמרכיבים את קטגורית הנקניקיות הם מוצרים המכוונים ומיועדים בעיקר לילדים. גם המגמה הזו נמצאת היום בשינוי. אפשר לראות זאת בחו"ל וגם בארץ עם פתיחה של מסעדות מתמחות.

נקניקיות רינהולדס קנקרס הודו
צילום: סטודיו זוגלובק.

זוגלובק פיתחה בהשראת מתכונים שעברו ממייסד זוגלובק, אברהם ריינהולד זוגלובק הסבא, את נקניקות הפרימיום: נקניקות קנקרס הודו ונקניקיות בוקוורסט הודו ובקר, אשר עשויות מנתחי בשר באיכות מובחרת, עשירות בחלבון, בעלות מעטפת "קראנצ'ית", השומרת על העסיסיות, טעם מעושן ודומיננטי ומרקם בשרני ייחודי.

לדברי אלי זוגלובק: "אני מתרגש מההשקה הזו היות וזו החזרת עטרה ליושנה. סבא שלי, ריינהולד, הגיע לישראל ב-1937 עם פאשן קולינרי ונחישות בלתי מתפשרת והיום 80 שנה אחרי, אנחנו ממשיכי דרכו, עושים כבוד למורשתו ומשיקים סידרה של איכות בהשראת המתכונים שלו. היום 80 שנה אחרי, החלטנו שאנחנו רוצים להביא לעם ישראל את הטעמים המקוריים. הטעמים של סבא. הנקנינקיות פרימיום הן הסנוניות של סדרת ריינהולד'ס. בהמשך יצטרפו אליהן מוצרי פרימיום נוספים."

את ההשקה ילווה קמפיין שאותו יוביל לראשונה אלי זוגלובק כ"פרזנטור" וכנצר למורשת קולינריה ארוכת השנים, שבה סודות המקצוע עוברים מסב לאב ולבן, יחשוף אלי זוגלובק שיטות להכנה נקניקיות משודרגות וישתף במגוון טיפים ומתכוני גורמה של הנקניקיות.

המוצרים הראשונים בסדרת ריינהולד'ס:

Knacker – נקניקיית הודו- 300 גר'

bockwurst- נקניקיית הודו ובקר – 310 גר'

כשרות – רבנות נהריה.

נקניקיות רינהולדס קנקרס
צילום: סטודיו זוגלובק.

 

.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות