הכן כף רגלך לקיץ:

החורף הסתיים ועם המעבר להליכה בנעליים פתוחות, אנו שמים לב לכל הנזקים שנגרמו לכפות הרגליים שלנו. חלק מאיתנו סובלים מיובש עם המעבר לנעליים פתוחות, אצל אחרים מתפתחות פטריות או בעיות אסתטיות אחרות בציפורני הרגליים וכן הלאה. כדי להגיע עם כפות רגליים מטופחת לקיץ, חשוב להתחיל לטפל בהן כבר מעכשיו.

AXERA FOOT CREAM צילום יחצ

סדרת אקסרה (Axera) הנה סדרת תכשירים לטיפול בעור יבש עד יבש מאוד כוללת קרם ידיים וגוף טיפולי, קרם רגליים טיפולי אינטנסיבי לטיפול בעור יבש לכף הרגל, אל-סבון לחות טיפולי לטיפול בעור יבש לגוף ושמפו טיפולי לטיפול בקשקשים ובקרקפת יבשה. התכשירים מותאמים גם לבעיות עור המאפיינות מחלות כגון: פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור) וסבוריאה של הקרקפת. כל מוצרי הסדרה מאושרים על ידי האגודה הישראלית לסוכרת.

אקסרה פוט (Axera Foot)

קרם היפואלרגני לטיפולי אינטנסיבי לכף הרגל, לטיפול בעור יבש ויבש מאוד בכפות הרגליים, הברכיים והמרפקים. הקרם מכיל הרכב ייחודי של חומרים פעילים המעלים את רמת הלחות בעור כף הרגל, מונעים זיהומים וריחות לא נעימים וכן מרגיעים גירויים, כמו Urea, המעלה את הלחות בעור ומשפרת את מרקמו, וכן Ammonium Lactate, המעורר את התחדשות תאי העור ומעלה את רמת ההגנה החיצונית של עור כף הרגל. המוצר מכיל גם חומר בעל פעילות אנטי בקטריאלית, המעכב התרבות חיידקים ופטריות ובכך מונע זיהומים וריחות לא נעימים. הקרם מועשר בג'ל אלוורה המרגיע גירויים ומפחית אדמומיות. לאחרונה נעשה מהלך של הוצאת הפרבנים (חומרים משמרים) מכל סדרת המוצרים.

מחיר מומלץ לצרכן: 81.40 ש"ח

 

emtrix  צילום יחצ

אמטריקס

תכשיר חדשני לטיפול בפטרת הציפורניים ופסוריאזיס של הציפורן. אמטריקס הינו תכשיר שיעילותו הוכחה במספר מחקרים קליניים ובמספר רב של מטופלים. סימנים ראשונים להטבה במראה הציפורן נראים לעיין כבר לאחר 2-4 שבועות טיפול, לעומת רוב התכשירים שמראים שיפור לאחר חודש לפחות. אמטריקס מבוסס על נוסחת פטנט ייחודית שמרכיביה העיקריים הם פרופילן גליקול, אוריאה וחומצה לקטית אשר מפרקים את התאים הפטרייתיים שבדרך כלל גורמים לזיהום הפטרייתי בציפורניים  ובכך מסייעים בריפויי הציפורן. אמטריקס הוא טיפול נוח ביותר, המצריך מריחה של פעם ביום על הציפורניים הנגועות ללא צורך בשיוף הציפורן.

מחיר מומלץ לצרכן: 138.67  ₪ (10 מ"ל).

את המוצרים ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים.

 

.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות