בטוח במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

חדש במתחם חוצות המפרץ אאוטלט: בית ספר לבטיחות במתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה יפתח בתחילת חדש מאי

מתחם חוצות המפרץ – צלם אבי פדידה

בית הספר הוא של חברת פז בטיחות, חברה המכשירה עובדים בגובה, המקיימת השתלמויות לממונים על הבטיחות במקומות העבודה והעוסקים בתחום.  בבית הספר החדש ילמדו עשרות מידי יום.

בית הספר ימוקם בבניין הנהלת  מתחם חוצות המפרץ אאוטלט.

פז שירותי בטיחות היא חברה הנותנת שירותי של מומוני בטיחות באתרי הלקוח, במפעלים, חברות וארגונים מכל מגוון העשיה. בית הספר לבטיחות של חברת פז מציע: הדרכות,  הקמת צוותי חרום מפעליים, הדרכות כיבוי אש לכלל העובדים, כתיבת תוכניות בטיחות על פי התקינה החדשה, הסמכות לעבודה בגובה, מתן שירותי ממונה בטיחות לכלל הענפים, הכשרת נאמני בטיחות, הדרכת עבודה בגובה, בשפה האנגלית, מתן שירותי בטיחות בשפה האנגלית ועוד.

מתחם חוצות המפרץ – צלם אבי פדידה

ממונה בטיחות בעבודה הוא איש מקצוע האחראי לכך שמתחם העבודה בטוח ועומד בכל הסטנדרטים הנדרשים להפעלת עסבק באופן חוקי. תפקידו של ממונה הבטיחות הוא לספק לבתי עסק סיוע בנושאי בטיחות, גהות, בריאות תעסוקתית והנדסת אנוש. כל בית עסק או מפעל המעסיקים למעלה מ – 50 עובדים מחוייבים להעסיק ממונה בטיחות בעבודה עם הסמכה רשמית של מפקח העבודה הראשי במשרד התעשיה והמסחר.

מתחם חוצות המפרץ אאוטלט הוא מתחם ה- outlet הגדול בישראל – עם  55,000 מ"ר שטחי חנויות  סה"כ  120 חנויות.

במקום מותגי על ישראלים, לצד מותגי בינלאומיים . פקטורי 54 עם 32 מותגים בינלאומיים כגון מייקל קורס,טומי הילפינגר ,נייק, ארמאני ג'ינס,דיזל, הוגו בוס  ועוד.  במידרחוב המותגים נמכרים  55 מותגים מובילים כגון: אמריקאן איגל, מנגו, קסטרו, רנואר, גולברי, בילבונג , סאקס ,הודיס, סבון של פעם, קדס קידס, סטודיו פאשה, סליו, קליגולה ועוד. כל המותגים נמכרים כל השנה ללא יוצא מן הכלל בהנחות בין 50% ל70%


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות