אלירן טל עוזב לערוץ 20 ומותח ביקורת

אלירן טל, החיפאי שהיה כתב בכיר במשך עשור בערוץ הראשון, ובשנים האחרונות הכתב הצבאי, הודיע כי הוא עוזב ועובר לערוץ 20, שם ישמש ככתב המדיני של הערוץ. טל מתח ביקורת על ההתנהלות מול עובדי ערוץ 1 ואמר: "הרגשות מעורבים. צר לי על התנהלות מנהלי התאגיד ביחסם המשפיל כלפי עובדי רשות השידור".
 

אלירן טל. "הודעתי למנהליי על החלטתי לעזוב את השידור הציבורי, רגע לפני מותו בייסורים". צילום: באדיבות אלירן טל

אחרי עשור שנים בהם היה כתב בכיר בערוץ הראשון, אלירן טל החיפאי עובר לערוץ 20, והוא יהיה הכתב המדיני של הערוץ שרק לפני מספר ימים זכה גם בזיכיון לשידורי ערוץ הכנסת.

טל עוזב את הערוץ הראשון לאחר שמילא בהצלחה את תפקיד הכתב בחיפה והצפון ובשנים האחרונות את תפקיד הכתב הצבאי, כשבאמתחתו לא מעט סיפורים בלעדיים וחשיפות.

ל"ניוז חיפה קריות.נט" אמר טל: "אחרי עשר שנים מרתקות בערוץ 1 אני שמח על המעבר לערוץ חדש שיש לו פוטנציאל עצום. בימים אלה מרכיבים בערוץ 20 נבחרת חדשות מובחרת ובהחלט יש למה לצפות. אני מזמין את קוראי ניוז חיפה והקריות לתת הזדמנות לערוץ 20. אין לי ספק שהם יגלו שם טלוויזיה חדשה וטובה".

בעמוד הפייסבוק שלו מתח טל ביקורת על היחס שזכו לו עובדי הערוץ הראשון, והוא בתוכם, בחודשים האחרונים עם עניין התאגיד ופיטורים המוניהים העומדים מעל ראשם. כך כתב טל: "סוף עידן: אחרי עשור של עבודה מאתגרת ומרתקת בערוץ 1, הודעתי למנהליי על החלטתי לעזוב את השידור הציבורי, רגע לפני מותו בייסורים ובטרם עת.
לשמחתי, מצאתי בית חם בערוץ 20 המסקרן שם אהיה הכתב המדיני. אני מאמין בפוטנציאל העצום של ערוץ 20, שמקים בימים אלה חברת חדשות שתיתן במה גם לאוכלוסיות שמודרות מהתקשורת בישראל.
השבוע התבשרנו שערוץ 20 זכה גם במכרז לערוץ הכנסת, אחרי שגבר על ערוצים 2 ו – 10!!
משהו חדש וטוב מתחיל, ואני גאה להיות שותף בו.
הרגשות מעורבים. צר לי על התנהלות מנהלי התאגיד ביחסם המשפיל כלפי עובדי רשות השידור. עצוב לי שבעוד שבוע תשודר מהדורת "מבט" האחרונה. מקווה שכל חבריי הטובים מהערוץ ימצאו את מקומם וימשיכו להצליח".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה