ביסלי בטעמי Black Burger וכנפיים לוהטות

ביסלי ורשת המסעדות Blackבבעלות השף צחי בוקששתר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו: מציעים מהדורה מיוחדת של ביסלי בטעמי Black Burger וכנפיים לוהטות – מנות הדגל האהובות של Black מבית היוצר של שף צחי בוקששתר

המבורגר בלאק- ביסלי. צלם יורם אשהיים

שיתוף פעולה ראשון מסוגו משלב בין קטגוריית החטיפים של אסם לבין רשת מסעדות ההמבורגרים המצליחה Black, בניצוחו של השף ומבעלי הרשת צחי בוקששתר. במסגרת שיתוף הפעולה אסם משיקה תחת מותג ביסלי שני טעמים במהדורה מוגבלת – ביסלי בטעם Black Burger וביסלי בטעם כנפיים לוהטות – טעמי מנות הדגל האהובות של רשת ההמבורגרים הפופולארית. במהלך ההשקה, רשת Black Burger תגיש בכל סניפי הרשת  את שתי  מנות הדגל שלה, אך עם תוספת ביסלי בטעמי המהדורה: המבורגר עם שבבי ביסלי ומנת כנפיים לוהטות שיצופו בביסלי, אותן הרכיב השף והבעלים של הרשת שף צחי בוקששתר. בנוסף, כל מי שירכוש במהלך המבצע מנה ברשת מהמנות המיוחדות וכן בארוחת הילדים, יקבל ביסלי במהדורה מוגבלת, עד גמר המלאי. המנות מוגשות במשקל של 220 גרם, ומחיר כל מנה הינו 59 ₪.

כנפיים לוהטות בציפוי ביסלי- צלם יורם אשהיים

כל מי שיקנה את הביסלי במהדורה המיוחדת יקבל הטבה ייחודית ברשת Black: על גבי האריזה תצורף הזמנה להצטרף חינם למועדון הלקוחות של Black למשך שנה המעניק  הטבות חודשיות, הנחות ומתנות לימי הולדת.

*המנות הינן בתפריט עד סוף חודש יוני

מסעדת Black, קניון הסינמול (לשעבר לב המפרץ), קומה 2 ליד בתי הקולנוע.

מסעדת Black, גרנד קניון חיפה, קומה 3, צמוד לבתי הקולנוע.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד באוכל