סט סכיני גבינה של המותג ARCOSTEEL

לקראת חג השבועות, מציעה רשת ארקוסטיל קיטצ'ן משווקת המותג ארקוסטיל בישראל, סט סכינים מקצועי לחיתוך גבינות של המותג ARCOSTEEL. כחלק ממסורת החג.

רבים נוהגים  להגיש בארוחות החג גבינות ומאכלי חלב המציעים עושר של טעמים ומרקמים. חוויית האירוח ואכילת הגבינות זוכה בחג הזה לשדרוג הודות לסט הסכינים הייעודי לחיתוך הגבינות, שיכול לשמש גם כמתנה מפנקת במיוחד למארחים.

הסט כולל 3 סכינים:

  • סכין לחיתוך גבינות רכות – סכין מחוררת בעלת עיצוב מיוחד המאפשר חיתוך קל ומניעת הידבקות של גבינות רכות (כדוגמת גבינת ברי).
  • סכין משוננת לחיתוך גבינות, מאפים, פירות וירקות.
  • סכין לחיתוך ופריסת גבינות קשות –  קצה הלהב דמוי המזלג מיועד לנעיצת והגשת הגבינות. הלהב מכוסה חריצים להפחתת הידבקות הגבינות.

הסכינים עשויות מפלדת אל-חלד גרמנית במבנה קריסטלי מיוחד עם אחוז גבוה של פחמן וכרום, מתאפיינת בחוזק רב, קשיות וגמישות במידה הנדרשת. הפלדה עמידה במיוחד בפני חלודה ובעלת התנגדות גבוהה לשחיקה.

סט סכיני גבינה ברשת ארקוסטיל קיטצ'ן. מחיר 129 שח במקום 269 שח. צילום יוסי פונס

ידית הסכינים עשויה מחומר עמיד ונעים למגע, והמבנה הארגונומי שלה מאפשר אחיזה יציבה ונוחה לשימוש קל ובטוח. קשיות הלהב היא 55 במדד רוקוול ((Rockwell test, מה שמעיד על חדות ראשונית גבוהה של הלהב, ועמידות גבוהה של להב הסכין והחדות שלה לאורך זמן, ועדיין לא מקשה על ביצוע השחזת הסכין.

אורך להב הסכינים: 14 ס"מ.

מחיר מבצע מיוחד לרגל החג: 129 ₪ (במקום  269 ₪) בתוקף עד 30.6.17

ניתן להשיג ברשת חנויות Arcosteel Kitchen (ארקוסטיל קיטצ'ן) ברחבי הארץ

נשר, מתחם מבנה תל חנן , דרך בן יהודה 147 ברחבי הארץ 

 

.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות