הטעמים החדשים של סימפוניה שטראוס

מותג "סימפוניה" ממשיך להפתיע ולהשיק סדרות טעמים ייחודים בשיתוף פעולה עם השף, יניב גור אריה. המוצרים החדשים מפגישים את עולם הגבינות עם הקימל, הקצח והפרג, הבאים מעולמות אפיית הלחם הטרי וממשים את החיבור הכ"כ טבעי שבין הגבינה לכריך.

סדרתSEEDS חדשה של סימפוניה צילום שלומי ארביב.

לקראת חג השבועות, גבינות שטראוס מפתיעים עם סדרתSEEDS  חדשה של סימפוניה

שני טעמים חדשים: סימפוניה עם פרג וקצח וסימפוניה קימל

הניחוחות והטעמים של הלחם הטרי עמדו כהשראה ליצירת הטעמים החדשים של סימפוניה" של שטראוס.

הפרג, הקצח והקימל – התבלינים והתוספות המזוהים עם הלחם הכפרי חברו לגבינת "סימפוניה" מרקם שמנת 5% שומן במהדורה מיוחדת לחג השבועות.

'סימפוניה' מקבוצת 'שטראוס' משיקה שני טעמים חדשה בשיתוף פעולה ייחודי עם השף הירושלמי, יניב גור אריה. הטעמים החדשים, פורצים את הטעמים המסורתיים בעולם הגבינות, מכניסה עניין לקטגוריה ומשלבת מתבליני ותוספות המוכרים מעולם הלחם הכפרי.

הפריצה של עולם הקולינריה למדף, מגיעה דרך תוכניות הבישול על המרקע והפגישה עם טעמים מיוחדים, מסקרנים ושונים הנכנסים למטבח. הצרכן הישראלי מחפש שכל פעם יפתיעו אותו מחדש וקיים צורך לגוון ולחדש במוצרים עשירים בטעמים וקולינריים בעלי טוויסט שיעניין את החך.

הגבינות החדשות במרקם שמנת 5% שומן, נולדה בהמשך לסדרות  הקולינריה המתחלפות בסימפוניה ביניהן – "סדרת השוק", "הסדרה החריפה", "סדרת טעמי עולם" ו"הסדרה הגלילית" שזכו לאהדה רבה.

 

.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות