"פז בטיחות"

מאות משתתפים הגיעו במוצ"ש האחרון לחגוג את פתיחת בית הספר לבטיחות "פז בטיחות" במתחם חוצות המפרץ OUTLET . האירוע כלל נאום חגיגי של מנכ"ל פז בטיחות נדב אסייג, סיור מודרך בבית הספר והצגת כיתות הלימוד.
נדב אסייג מנכל פז בטיחות ואשתו לילך אסייג אחראית יעוץ והדרכות צילום גונן שמר

פז בטיחות מציע השתלמויות לממונים על הבטיחות במקומות העבודה, והעוסקים בתחום, הדרכות בטיחות, הדרכות עזרה ראשונה, הקמת צוותי חרום מפעליים, הדרכות כיבוי אש לכלל העובדים, כתיבת תוכניות בטיחות על פי התקנה החדשה, הסמכות לעבודה בגובה, מתן שירותי ממונה בטיחות לכלל הענפים, הכשרת נאמני בטיחות, הדרכת עבודה בגובה, גם בשפה האנגלית, מתן שירותי בטיחות בשפה האנגלית ועוד.

 בית הספר החדש נמצא מול אולמי הנסיכה בקומה השנייה (תיכון תל אביב לשעבר)

מתחם חוצות המפרץ אאוטלט בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, מהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה, הוא מתחם ה- outlet הגדול בישראל – עם  55,000 מ"ר שטחי חנויות  סה"כ  120 חנויות. במקום מותגי על ישראלים, לצד מותגי בינלאומיים . פקטורי 54 עם 32 מותגים בינלאומיים כגון מייקל קורס,טומי הילפינגר ,נייק, ארמאני ג'ינס,דיזל, הוגו בוס  ועוד.  במידרחוב המותגים נמכרים  55 מותגים מובילים כגון: אמריקאן איגל, מנגו, קסטרו, רנואר, גולברי, בילבונג , סאקס ,הודיס, סבון של פעם, קדס קידס, סטודיו פאשה, סליו, קליגולה ועוד. כל המותגים נמכרים כל השנה ללא יוצא מן הכלל בהנחות בין 50% ל70%.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם