טעם חדש ומפתיע בסדרת התה הירוק

השנה ויסוצקי מתחברת לטרנד הקיים בעולם המסעדנות והמשקאות האלכוהוליים ומוסיפה עניין לטעמי הקיץ המרעננים. ויסוצקי משיקה טעם חדש ומרענן ירוק מנטה מלפפון. טעם המלפפון זכה כטעם השנה של שנת 2017 מטעם ענק המזון השוויצרי Firmenich.

ויסוצקי ירוק מנטה מלפפון צילום טופטאצ

ויסוצקי ממשיכה לחדש בקטגוריית התה הירוק, להפתיע בטעמים חדשים ולהזמין אנשים להחליף קפה אחד ביום בויסוצקי ירוק גם בקיץ.

והפעם טעם מפתיע במיוחד – ויסוצקי ירוק מנטה מלפפון. רעננות המלפפון וניחוח המנטה המשכר, יוצרים שילוב טעמים ייחודי וקייצי.

קטגוריית התה הירוק גדלה גם בקיץ, אנשים שמחליפים כוס קפה אחת ביום בויסוצקי ירוק לא מוותרים על ההרגל גם בקיץ. למרות שחם, אנשים רבים מקפידים על שתיית תה ירוק במקומות ממוזגים או כמשקה קר. התה הירוק הפך להיות משקה ה- well being המועדף הן על שוחרי הבריאות, הן על סלבריטאים והן על ידי כלל הצרכנים.

על סדרת "ויסוצקי ירוק": סדרת "ויסוצקי ירוק" פותחה והותאמה במיוחד לטעמם של הצרכנים הישראלים, המעדיפים תה ירוק בטעם מעודן ולא מריר. הטעם המעודן של התה הירוק מושג על ידי שימוש בעלי תה ירוק סיני מזן עדין במיוחד, ושילובם עם פירות וצמחים כגון לימונית ולואיזה המעשירים את המשקה בטעם וארומה ייחודיים.

סדרת "ויסוצקי ירוק" מבוססת על שימוש ברכיבים טבעיים בלבד, ומשווקת באריזות המכילות 25 תיונים באריזה, כאשר כל תיון ארוז במעטפה אטומה, לשמירת הארומה , הטעם והטריות של התיון.

הסדרה כוללת 27 טעמים. ניתן למצוא את הסדרה ברשתות השיווק השונות בטווח מחירים שבין 14.90-27.70 (המחיר הסופי  נקבע ע"י הקמעונאי)

על תה ירוק ורכיב ה-EGCG: התה הירוק עשוי מעלי תה שגדלים בסין הרחוקה  ועוברים ייבוש עדין. הייבוש העדין שומר על הסגולות הייחודיות של התה הירוק.

בשנים האחרונות נעשו מחקרים מדעיים רבים בעולם, כדי להבין את סודו של התה הירוק בכלל ושל רכיב ה- EGCGבפרט. המחקרים גילו שסודו של התה הירוק הוא ברכיב ה- EGCG – נוגד חמצון ייחודי, שקיים במינון גבוה רק בתה הירוק.

 

.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות