שלא יעקצו אתכם

תכשירים ידידותיים לסביבה, מרססים רבי עוצמה ושת"פ עם מנהל היחידה למלחמה במזיקים במשרד להגנת הסביבה. בעיריית חיפה פועלים במרץ להדברת יתושים בעיר

הדברת יתושים. פעילות ההדברה מעשית באמצעות תכשירים ידידותיים לסביבה המומלצים על ידי המשרד להגנת הסביבה

לקראת הקיץ החלה העירייה בפעילות מונעת להדברת יתושים וטיפול במקווי מים עומדים המהווים מדגרות ליתושים. במטרה לייעל את פעולת ההדברה, מפעילה העירייה כלים ייעודיים הכוללים מרססים רבי עוצמה ובעלי תפוקה גבוהה במיוחד המסייעים בהדברת נגע היתושים.

פעילות ההדברה מעשית באמצעות תכשירים ידידותיים לסביבה המומלצים על ידי המשרד להגנת הסביבה. הפעילות מתואמות עם מנהל היחידה למלחמה במזיקים במשרד להגנת הסביבה, על מנת ליצור שיתוף פעולה שימנע ככל הניתן את התפרצות מחלת קדחת הנילוס המערבי. במקביל, מתבצעות פעולות אזוריות יזומות בשיתוף מחלקות ההדברה ברשויות הסמוכות לחיפה בהן: נשר, טירת הכרמל והקריות.

מנהל המחלקה לשירותים מונעים בעיריית חיפה ברוך דותן, פונה לתושבים בבקשה לייבש מקורות מים עומדים בקרבת מגוריהם לרבות תחתיות של אדניות ועציצים, ברזים דולפים, צמיגים ישנים וכל כלי קיבול ולו גם הקטן ביותר המצוי בחצרות ובגינות וזאת על מנת למנוע דגירת יתושים.

במטרה לייעל את המבצע, מתבקשים התושבים לדווח למוקד העירוני 106 על כל מקווה מים עומדים בשטחים הציבוריים, כדי לאפשר לאנשי ההדברה לטפל באופן מידי במניעת דגירה של יתושים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה