"אנשים משתפים פוסטים שלי כאילו זה שלהם. מקבלים תגובות, לייקים ושיתופים בכמויות ועוד אומרים תודה … זה מקומם אותי ברמות …"

מורן אייזנשטיין מצליחה כדמות ילדים, כמודל לאימהות וכנראה גם כהשראה למעתיקנים ואפילו למרססי גרפיטי. השבוע היא מרצה במילקה בר בקריון והכרטיסים כבר סולד אאוט מלפני חודש! מורני האלופה.
מורן אייזנשטיין. מודל להעתקה וההערצה. אלבום פרטי

מורן אייזנשטיין צדקה. גרפיטי. אלבום פרטי

הדוד חום. ספרה של אייזנשטיין.

מתעצבנת שמעתיקים. הפוסט של אייזנשטיין

מורן אייזנשטיין בתקופה הכי פורחת שלה. הבחורה נראית מיליון דולר, שופעת חיוכים, עטופה בחברים ומתקרבת לאלוהים. אייזנשטיין נוגעת בהצלחה בכמה תחומים בחייה כרגע כשאחד מהם הוא דמות הילדים שלה 'מורני האלופה' שמככבת וכיכבה על הבמות בחיפה ביום העצמאות, אתר האימהות שלה 'אימוש' שמחזיק בכמאה אלף חברות וחברים וכמובן הרצאות ההעצמה שמורן מעבירה כשהשבוע בשלישי היא תעביר הרצאה בקריון שהיא כבר מזמן סולד אאוט! כן. השבוע התעצבנה מורן כי מישהו העתיק פוסט שלה ומצד שני צחקה כשגילתה שמעריץ ריסס את הגרפיטי על קיר הרכבת "מורן אייזנשטיין צדקה". על משקל "אהרל'ה צדק" מסרט הקאלט "בלוז לחופש הגדול"…

אייזנשטיין, מעתיקים אותך?

אנשים משתפים פוסטים שלי כאילו זה שלהם. מקבלים תגובות, לייקים ושיתופים בכמויות ועוד אומרים תודה … זה מקומם אותי ברמות …

טוב, אבל מצד שני מצדיקים אותך, לא?

כן… חחח… הגרפיטי הזה פשוט הזייה.

ונחזור לאומנות, מה קורה עם מורני?

מורני האלופה יוצאת מהסדרה המצוירת בכיכובה וביחד עם טאבי, החבר הכי טוב שלה, הם עוזרים לדניאל שהתעורר בוקר אחד קצת חולה, לגלות מי זה דוד חום שבא לבקר אותו. דניאל מוצא את התשובות לכל השאלות כשהוא פוגש את הדוד חום ואת אחיו השובבים, הדודה נזלת, הדוד כאב ראש, הדוד שיעול, ולמעשה את כל משפחת שפעת שגרה אצלו ממש בתוך הגוף. יחד איתם דניאל מבלה ונהנה, אך גם לומד שלמרות תשומת הלב והפינוקים, נעים יותר להיות בריא.

מאיה אושר, מפיקת האירוע של מורן בחיפה, סולד אאוט????

כן! הזמנתי את מורן להרצות בערב נשים שאני מפיקה במילקה בר בקריון ב-16/5 ביום שלישי הקרוב. זו פעם ראשונה שלה שהיא מגיעה עם ההרצאה לאזור הצפון. ובכלל, פעם ראשונה שמרצה בפורום כזה גדול של נשים.זה ערב מאוד חגיגי והוא סולד אאוט כבר חודש מראש. הכרטיסים נחטפו תוך 3 ימים. טירוף.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם