"במהלך כתיבת השיר שני חברים טובים איבדו את אבא שלהם ואז השיר התחבר לי למשהו גדול וחשוב יותר. זה שיר שאני שר לעצמי, להפסיק לחפור ולהתעסק בשטויות ולנצל את הזמן כי הוא עובר ממש מהר…"

בן זלץ יוצא בשיר חדש מלא בתובנות על החיים.
 

מנצל את הזמן. זלץ. אלבום פרטי

בן זלץ. איש נדל"ן בכיר, יחצ"ן אירועים ותיק מימי הג'מיני ביגור ועד לאיסמי סלמה כיום , כוכב ריאליטי צנוע וכמובן זמר שלא מפסיק להוציא עוד ועוד חומרים יפים ומרגשים, הוציא השבוע סינגל חדש בשם "תנצל את הזמן" שמעבר למילים העמוקות והעדינות הקליפ עצמו משדר חום ורגעי שמחה ואושר של החיים. בהחלט קליפ ששווה לראות אבל הרבה יותר שווה להאזין למילים.

בן, איך מתחברים כל הטייטלים לרצון החזק שלך לשיר?

כל החיים שלי אהבתי מוזיקה ולרקוד. התחלתי לנגן על גיטרה בגיל 12 ואת השיר הראשון כתבתי בגיל 17… אף פעם לא חשבתי שיש לי שירים טובים, עד שבזמן לימודי התואר כתבתי שיר שנשבר לי הלב. הרגשתי שיש לי שיר טוב ושאני חייב לצאת איתו. פניתי לרון הופמן מלהקת סינרגיה וביקשתי ממנו להפיק לי את השיר… נסענו אני ונוי האח התאום שלי לאולפנים בתל אביב ולא תכננתי לשיר את השיר כי לא חשבתי שיש לי קול מספיק יפה… אחרי כמה כוסות של וויסקי הסכמתי לשיר. הדרך חזרה לצפון הייתה קשה ונוי ביקש שלא אקיא לו באוטו של העבודה… ככה זה התחיל והיום אני משחרר את השיר ה 9 שלי!

מאיפה הגיע הרעיון לשיר החדש?

"תנצל את הזמן" – השיר התחיל כשיצאתי לדייט עם מישהי שהייתי בטוח שלא יצא מזה כלום, פתאום בדייט גיליתי כמה אנחנו שופטים ומכניסים לתבניות ורשימות. לא רואים את הבן אדם.

החברים התחברו לשיר?

מאוד. אבל לא רק זה. במהלך כתיבת השיר שני חברים טובים איבדו את אבא שלהם ואז השיר התחבר לי למשהו גדול וחשוב יותר. זה שיר שאני שר לעצמי, להפסיק לחפור ולהתעסק בשטויות ולנצל את הזמן כי הוא עובר ממש מהר…

בהצלחה!

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם