המורים של המדינה

שוב נציגות מכובדת לקריית ביאליק בפרויקט "המורה של המדינה". ארבעה מבין 50 המועמדים הסופיים בתחרות "המורה של המדינה" מלמדים במערכת החינוך בעיר

"מערכת החינוך בקריית ביאליק אסירת תודה להם על מסירותם ונתינתם האין סופית לילדינו"

עמית מגן ודנה קרבצוב מבית הספר קדימה בקריית ביאליק, רויטל אופיר מבית הספר ביאליק ולורט פייטלוביץ מבית הספר פסגות נבחרו להימנות עם הרשימה היוקרתית של  50 המועמדים הסופיים בתחרות "המורה של המדינה"' וזאת תודות להמלצות החמות שהעניקו להן הורי התלמידים בעבר ובהווה. הם המורים היחידים מכל הקריות שנכנסו לרשימה הסופית.

אתמול הגיעה בשורה עוד יותר משמחת כשבעיריית קריית ביאליק התבשרו, כי רויטל אופיר מבית הספר ביאליק ולורט פייטלוביץ מבית הספר פסגות הגיעו לשלב הגמר ונכנסו לרשימה של 18 מועמדים הסופיים.

מאז החלה תחרות "המורה של המדינה" המשותפת לעיתון "ידיעות אחרונות", מפעל הפיס והסתדרות המורים, מידי שנה לפחות מורה אחד/אחת מקריית ביאליק נמנה עם 50 המורים המועמדים לפרס היוקרת. המורות עינת ברקו שמאז הפכה למנהלת בית הספר בעיר ודבורה שני זכו בפרס הארצי היוקרתי. רויטל אפרתי, סמדר אדלר ,יוסי פרגר ואוסי קפון נמנו עם 50 המועמדים הסופיים. רויטל אופיר אף הצליחה להגיע למעמד המכובד זה פעמיים.

"המורה של המדינה" הינו פרויקט חברתי שנועד לתת זרקור ובמה לעבודתם של אנשי החינוך המצטיינים בארץ. הפרויקט, נוחל הצלחה מרובה זו השנה התשיעית ברציפות, הביא לשליחתם של אלפי טפסים ובהם המלצות על מורים מכל רחבי הארץ. בחירת הזוכים נעשית על-ידי חבר השופטים החברים בוועדת הפרס, הכוללת אישים בכירים בתחום החינוך, החברה, התעשייה והכלכלה בישראל. לזוכים יוענקו פרס ותעודת הוקרה שיחולקו בטקס חגיגי.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, בירך את המורים על הכבוד בו זכו ועל הגאווה שהעניקו לעיר :"ללא ספק אלו מורים איכותיים ומיוחדים. מערכת החינוך בקריית ביאליק אסירת תודה להם על מסירותם ונתינתם האין סופית לילדינו. כבוד הוא לנו עם היבחרותם בין 50 המועמדים הסופיים לתואר היוקרתי "המורה של המדינה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק