מבשלים זוגיות- מופע בידור אינטראקטיבי וייחודי המדבר על הקשר בין אהבה, זוגיות, גירושין ו..אוכל. אוהבי האוכל והבידור, הייתם כבר????

גלית צור עו"ד לענייני משפחה ומגשרת, שדר הרדיו הסטנדאפיסט והשף יוסי פרץ ארי והקאוצ'רית מאמנת זוגית ועיתונאית סימי אקשוטי מציגים 'טיפול זוגי' משודרג על הבמה. הכי שווה! גם מצחיק וגם משביע…..
מבשלים זוגיות. אקשוטי, צור ופרץ ארי. צילום ערן לביא

'מבשלים זוגיות' הוא מופע בידור אינטראקטיבי שעוסק בדרמה המתוקה-מרירה של חיי-זוגיות. במרכזו ניצב שף זועם בשיאו של משבר זוגי, אשר מסתייע בעזרתן של עורכת דין לענייני משפחה ומאמנת זוגית שמדריכות אותו החוצה מן המשבר. לפני שמוצא השף המבולבל טעם מחודש באהבה, העלילה מסתבכת והופכת לחיפוש הומוריסטי אחר הנוסחה המנצחת לחיי זוגיות טובים: איך להתמודד עם 'חבלני זוגיות' כמו כסף, חמות, אבאשלבעלך והילדים? איך להישמע לאותות האזהרה בדרך לגירושים ולהימנע מהם? והאם ייתכן שהסוד הגדול להצלחה טמון בדבר אחד פשוט – בצלחת?

גלית צור עו"ד לענייני משפחה ומגשרת, שדר הרדיו, הסטנדאפיסט והשף יוסי פרץ ארי והקאוצ'רית, מאמנת זוגית ועיתונאית סימי אקשוטי  מציגים 'טיפול זוגי' משודרג על הבמה ומשלבים דוגמאות מחיי היומיום של כולנו עם הרבה הומור עצמי המעורר מחשבה ורצון להסתכל על השחיקה בחיי הנישואין מזווית אחרת.

במהלך המופע פותח פרץ ארי מטבח על הבמה ובו הוא מבשל מרק מוקרם וטעים במיוחד המחולק לקהל בתום המופע.

 

כתיבה: ניצן כהן ויוסי פרץ ארי.

בימוי: ניצן כהן ("גבר אשה מלים", "משחקי חברה" ועוד).

הופעות קרובות בצפון:

25.5 בטבעון בשעה 21.00

24.6 בית נגלר בשעה 21.00

לפרטים נוספים: והזמנת כרטיסים 0522550003, 048377777

www.barak-tickets.co.il


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם