הצפון פורח וזה הזמן לקנות דירה חדשה!

הצפון פורח, וזה הזמן המתאים ביותר להתעניין לגבי דירה באזור. בסופ"ש לפני שבועות (25-26.5) יקיים קניון שער הצפון את יריד הנדל"ן הגדול בצפון עם מיטב הקבלנים בארץ שיציגו את הפרויקטים המובילים שלהם באזור. בנוסף יוכלו המבקרים ליהנות משבוע מבצעים מיוחד בקניון לכבוד היריד.
יריד דירות בקניון שער הצפון. מנכ"ל הקניון דודו שגיא. קרדיט צילום: דורון מאוטנר

היריד הינו גדול ויחיד מסוגו באזור הצפון בו ייקחו חלק כ-15 קבלנים האחראיים לפרויקטים הגדולים באזור בו יציגו מגוון פרויקטים חדשים באזור הצפון  והקריות שנמצא בתנופת בנייה גדולה בשנים האחרונות. ביריד יוקם מתחם מבקרים ייחודי, בו יוצבו העמדות של כל הקבלנים המשתתפים במבצע ויקיימו פגישות אישיות עם המבקרים תוך כדי הצגת כל הפרויקטים הכי נחשבים. בין החברות שישתתפו ביריד יהיו: חב' נאות גלבוע, שתית, שובל, משעולים, ישראל אירופה, יתדות, מנרב, גביש, גלבוע חב' לבניין, כפיר, ארזים, פרץ בוני הנגב, יואב זיו, אבי רחמים, משה בן דוד, אורון ועוד.

לקראת היריד ובמהלכו, יתקיים בקניון שבוע מבצעים בין התאריכים 19-26/5/17.

בשבוע זה יינתנו הטבות ייחודיות בקניון שער הצפון על מוצרים שונים לבית ולמשפחה, כגון: מצעים, שעוני קיר, קונסולות משחק, משחקי חברה לכל המשפחה והטבות על ארוחות משפחתיות ודילים משפחתיים משתלמים בדוכני השונים שלנו.

יריד הנדל"ן 25-26/5/17, קניון שער הצפון, קריית אתא

חמישי 25/5 בין השעות 10:00-21:00

שישי 26/5 בין השעות 10:00-14:00


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם