אהבתם את הסדרה "משחקי הרעב"? קבלו את הדבר הבא

"המשחק" הפעם הוא משחק מסוכן. מציאות חייהם של שמונה נערים ונערות משולבת בספר בעולמות של פנטזיה, דמיון ומציאות מדומה שאליה הם נסחפים, נלחמים זה בזה, מבלי להבחין בסכנה המשחרת לפתחם.

חייהם של שמונה תלמידים בכיתה ט' משתנים ביום שבו נכנסת לכיתתם ניקול, מורה חדשה ומסתורית. היא מציעה להם הצעה שקשה לסרב לה: להיכנס למשחק מחשב שבו מציאות מדומה – "משחק החיים" – ולהתחרות זה בזה. היא מבטיחה כי המנצח יזכה להגשים את משאלת הלב הגדולה ביותר שלו.

המשחק צילום יחצ

הגיימרים חובשים את משקפי האֵי-פליי, כפפות חישה, ודרך אייפד שאותו קיבל כל אחד ואחד מהם מניקול, הם נכנסים למשחק בידיעה כי עליהם להילחם על חייהם. אך גם בחלומותיהם הגרועים ביותר הם לא חלמו שהמשחק יגבה מהם מחיר יקר כל כך.

בין אווטארים, דרקונים, רוחות רפאים וטירות מכושפות נרקמות אהבות חדשות. קואליציות נולדות, גיימרים נעלמים ודם נשפך. עד מהרה, מגלים התלמידים כי המציאות המדומה וההרפתקנית איננה עוצרת בסיום המשחק, אלא משפיעה והורסת את היחסים ביניהם, מובילה אותם למעשים אלימים ודורשת מהם להגיע להחלטות קשות ומשמעותיות שיצילו את חייהם. המשחק זולג לחיים האמיתיים ומשנה אותם לבלי הכר.

– מי היא אותה מורה מסתורית ומהם אותם שלושה כוכבים שחורים המקועקעים על קרסולה?

– לאן נעלם אחד הגיימרים?

– מהו אותו משחק שהופך את חייהם לגיהינום?

– מי משחק בהם?

"המשחק" הוא ספר מרתק ופורץ דרך והוא משלב בין עולמות של פנטזיה, דמיון ומציאות מדומה, באופן שאף ספר לא עשה זאת לפניו! הספר מומלץ לבני נוער ההופכים קהל שבוי של חברות ענק השולטות בשוק מוצרי הצריכה ורשתות שיווק קפיטליסטיות השותלות את מוצריהן במשחקי מחשב בדרך מניפולטיבית של שטיפות מוח, שיווק אגרסיבי ופרסום סמוי, והן להורים שאינם מסוגלים תמיד להציב גבולות, פותחים את הארנק לכל מוצר צריכה אליו ילדיהם נחשפים ואותו הם דורשים ללא שיקול דעת וחוש ביקורת מושכל.

זהו ספרה התשיעי של דנה אבירם. סופרת ילדים ונוער, אשר ספריה "סלפי אחד יותר מדי" ו"חולמת להיות אלופה" נכנסו למצעדי הספרים של משרד התרבות בשנים האחרונות ונבחרו כספרים האהובים ביותר על ילדי ישראל. אבירם כתבה את סדרת "גולשים" פורצת-הדרך ואת סדרת "סלפי" המרגשת.

דנה אבירם היא עובדת סוציאלית, בעלת חברת "זהירים ברשת" להרצאות להורים, למורים ולתלמידים בנושא התנהלות נבונה ברשת. היא אמא לשלושה ילדים ולכלב טרייר קטן.

347 עמודים, 94 ₪. להשיג ברשתות ובחנויות הספרים, מתאים לגילאי 11-15

רימונים הוצאה לאור


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות