"יחד נמשיך בדרך זו ונאבק למען שוויון בפועל בין המינים, למען חינוך לגיל הרך, להעלאת השכר לנשים בסקטורים הנמוכים בשוק העבודה ועוד."

יו"ר מרחב חיפה והקריות בנעמ"ת, תמי ברק, בדרכה קדימה לקדנציה נוספת בתפקיד אותו היא ממלאה מכל הלב.
ממשיכה קדימה. יו"ר נעמת מרחב חיפה. תמי ברק. יח"צ

לראשות מרחב חיפה והקריות של נעמ"ת הגיעה תמי ברק מתוך תחושת שליחות לאחר שמילאה תפקידים ניהוליים בכירים בשירות הציבורי, בין היתר במשרד ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל ובהסתדרות הציונית. מרחב חיפה- קריות מאגד מאות מקומות עבודה, 23 מעונות יום, לשכה משפטית  ומרכז קהילתי שוקק חיים. ברק דוגלת בטיפוח וחיזוק הנשים העובדות והגמלאיות, מספקת ייעוץ וכלים משפטיים וכלים לטיפוח מנהיגות, ושמה את הנושאים המגדריים בראש סדר היום. ברק הובילה מאבקים ציבוריים למען נשים וחיזקה את שיתופי הפעולה שתואמים את נעמ"ת וערכיה. ב23 במאי מתמודדת ברק על תפקיד יו"ר נעמת מרחב חיפה והקריות ברשימת עוגנים בראשות אבי ניסנקורן.

תמי, מה ההבדל הממשי בין הבחירות הקודמות לנוכחיות מבחינתך האישית?

עם הבן האהוב והתומך, דין. ברק. אלבום פרטי

התאלמנתי לפני שנתיים וחצי ומאוד קשה לי ההתמודדות הפעם בלי יוסי שהיה ראש המטה שלי. ועכשיו התומך העיקרי שלי הוא הבן המדהים שלי דין.

איך זה להתמודד לצידם של אבי ניסנקורן ומשה מזרחי?

אני שמחה מאוד להיות מתמודדת מטעם אבי ניסנקורן המדהים שהפך את ההסתדרות לתנועה חברתית גדולה ושעשה דברים מדהימים בשלוש שנים שהוא יו"ר ההסתדרות. אני מרגישה שזה

משה אדם אמיתי שבא וצמח מהשטח, איש של נתינה ואהבה גדולה לציבור ולא סתם הנהיג את עובדי עיריית חיפה שנים רבות.צילום ניוז

הבית שלי כי הדברים החברתיים החשובים שאבי מקדם ועושה בלי סוף קרובים לליבי מאוד. משה אדם אמיתי שבא וצמח מהשטח, איש של נתינה ואהבה גדולה לציבור ולא סתם הנהיג את עובדי עיריית חיפה שנים רבות. כל כך עצוב להם שהוא עוזב כי הוא חיבק ואהב את העובדים וכך יעשה גם בהסתדרות. אני בטוחה שמשה ואני מנהיג ביחד את המרחב שלנו ומעמיד אותו קדימה!

מה יש לך לומר למצביעות שלך?

תמיד למען העובדות. תמי ברק עם קבוצת הכדורשת נשים בליגה למקומות עבודה בתפקידה כאחראית על הספורט הנשי. אלבום פרטי

יחד נמשיך בדרך זו ונאבק למען חינוך בנושא ולמען שוויון בפועל בין המינים, למען חינוך לגיל הרך, להעלאת השכר לנשים בסקטורים הנמוכים בשוק העבודה ועוד. אני קוראת לכולן להצטרף אלי, אל יו"ר נעמ"ת גילה וולך ואל יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. יחד נמשיך לפעול לשיפור מצבן ומעמדן של הנשים ולמען עתיד שוויוני ומכבד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם