"מני אסייג היוצר הוא איש מוכשר ואנושי שעושה המון למען אחרים, נוף די נדיר במחוזותינו. הוא ממש ריגש אותי ואני מודה לו על כך מאוד ומחכה בכיליון עיניים לשנות ה-80 עונה 3."

מני אסייג, מחכה לחמישי הקרוב, 25 בחודש, על מנת ליהנות מהסדרה שלו 'שנות השמונים' ותוך כדי הוא גם עושה המון מעשים טובים וגם מפרגן לחברים. הלוואי והיו many מני אסייג….
מפרגן תמיד מכל הלב. מני אסייג והספר הבלוק עם הגשר. אלבום פרטי

מני אסייג, אחד התסריטאים וכותבי החומרים לסטנדאפיסטים המוערכים והחשובים במדינה, מתרגש מאוד לקראת עליית העונה ה3 של הסדרה שנות השמונים אותה כתב ב-'רשת' ב 25 במאי בשעה 21:00, עושה הרבה מאוד מעשים טובים ונסתרים למען לא מעט אנשים ואפילו מוצא גם זמן לפרגן לחברים כאשר השבוע הוא פרסם בעמוד שלו את הפרגון ״הבלוק עם הגשר״: ספר מענג, מרגש ומרתק שכתב חברי אהרון גלברג . מומלץ בחום! המעוניינים ליהנות מעותק מוזמנים לפנות היישר אל הסופר המוכשר." מני זכה מיד לתגובות חמות ואוהדות לעובדה שהוא לא שוכח לפרגן לחברים תמיד. גם הסופר, אהרון גלברג, היה מופתע והתרגש מהפרגון החם והאוהב.

גלברג, מני ריגש אותך?

מאוד! מני אסייג היוצר הוא איש מוכשר ואנושי שעושה המון למען אחרים, נוף די נדיר במחוזותינו. הפרגון שלו לספר שלי שמתכתב עם התקופה שבה הסדרה שכתב מתרחשת, ממש ריגש אותי ואני מודה לו על כך מאוד ומחכה בכיליון עיניים לשנות ה-80 עונה 3.

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם