"ביקשנו שישתמש בתרגיל ה- 'צבת' המפורסם של הואן אריקים ושיצטלם איתנו ושיאהב אותנו ויחבק אותנו וכל מה שהוא ירשה שנעשה איתו!!!"

דור יתח ועדי כפיר זכו לפגוש בקווין ואן אריק, אגדה אמיתית, קיבלו ממנו חיבוק וכמה מילים טובות. ואיפה האנדרטייקר?
מתרגש מאוד. דור יתח וקווין ואן אריק. צילום עדי כפיר

מצטלם עם האגדה לבית ואן אריק. כפיר. צילום דור יתח

זה הזמן לכל הגברים שאוהבים מכות בכל צורה שהיא להתחיל ולקנא בסטנדאפיסט, דור יתח ובעדי כפיר, פרשן היאבקות בערוץ הספורט, אגו וצ'רלטון. השניים אוהדי רסלינג כבר שנים כשיתח מתפקד גם כמתאבק בליגת ההיאבקות הישראלית ה iwl תחת שם הבמה המרשים……. חנניה טל. בארוררר! והסיפור? אז ככה, בעוד חודשיים יש מופע היאבקות ענק בתל אביב שכולל את קווין ואן אריק ושני הבנים שלו וגם את טטנקה, מרטי ג'נטי ושלל כוכבי עבר והווה….. ויתח וכפיר פגשו את ואן אריק ושרדו כדי לספר על זה…

יתח, איך פגשתם באגדה?

קווין ואן אריק הגיע כדי לעשות קידם לאירוע שלו בארץ בערוץ אגו, ואני ועדי שנכחנו בתכנית ונגיע גם לאירוע באנו לפגוש אותו… הואן אריקים התחילו את ההיאבקות בארץ וקווין ואן אריק הוא אחד האנשים הכי נחמדים שיצא לי לפגוש בחיים…

התרגשתם?

אין מילים לתאר הרגשה של לפגוש אליל, וגם עדי כפיר שפגש כבר מתאבקים, הודה שלפגוש ואן אריק פנים מול פנים זה רגע מכונן מיוחד ובלתי נשכח בחיים שלו.

על מה דיברתם?

הוא אמר לי שאני ממש בכושר אז זה מראה שהוא לא אומר תמיד את האמת… סתם… כמובן שביקשנו שישתמש בתרגיל ה 'צבת' המפורסם של הואן אריקים, ולהצטלם איתנו ושיאהב אותנו ויחבק אותנו וכל מה שהוא ירשה שנעשה איתו!!! בכל הזמן הזה יצא לנו לשמוע אותו מדבר על רסלינג לשאול אותו שאלות ולקבל תשובות בגובה העיניים. לסיכום, הללו את קווין ואן אריק ומורשת משפחתו ותגיעו לצפות בו הולך מכות בפעם האחרונה בהיסטוריה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם