הזעת יתר? יש פיתרון

לקראת הקיץ: תכירו את הטיפולים נגד הזעת יתר במרפאות כללית אסתטיקה בקריון קריית ביאליק, בגרנד קניון בחיפה, עפולה, חדרה ובנתניה
 

כולם מזיעים בקיץ, אך יש כאלה שיותר ובמרפאות כללית אסתטיקה בקריון, עפולה, חדרה, גרנד קניון בחיפה ובנתניה, מציעים מגוון טיפולים שהבולט שבהם לדברי מומחה לרפואת עור ברשת כללית אסתטיקה ד"ר מיכאל שוחט, הינו רעלן הבוטוליניום.

"ניתן  להעניק סדרת טיפולים לסובלים מהתופעה של הזעת יתר, כשהבולטים שבהם, הינם: קרם ודיאודורנט המכילים אלומיניום כלוריד, ניתוח לניתוק העצב הגורם לבלוטות הזעה להפריש, או הקטנה של מספר הבלוטות ע"י שאיבה או גרוד של בלוטות הזיעה בבית השחי", אמר השבוע מומחה לרפואת עור ברשת כללית אסתטיקה ד"ר מיכאל שוחט, שהדגיש, כי, "הרעלן המשמש לנו ביישור הקמטים, משמש גם לטיפול בהזעת יתר בבתי שחי, בכפות הידיים, בכפות הרגליים, ובאזורים אחרים בגוף". לדברי ד"ר שוחט קיימים שני סוגים של הזעת יתר:

 

"הרעלן המשמש לנו ביישור הקמטים, משמש גם לטיפול בהזעת יתר בבתי שחי, בכפות הידיים, בכפות הרגליים". צילום: אילוסטרציה

 

 

הזעת יתר ממוקדת ראשונית:

 

הזעת יתר המופיעה לרוב באיבר מסוים או במספר בודד של איברים בגוף. ההזעה מופיעה גם כאשר לא חם לנו באזורים כמו בית שחי, כפות ידיים, רגליים ופנים. במקרים אלה מטפלים בהזרקה תת-עורית של רעלן הבוטוליניום, ישירות לאזור ההזעה בתוצאות מצוינות.

 

הזעת יתר כללית:

  

ההזעה מורגשת בכל הגוף והיא יכולה להיגרם מעודף משקל, מחלות עור שונות או בעיות הורמונאליות

ד"ר  שוחט, התייחס גם לסוגיה, האם ניתן להפחית הזעת יתר, "אנשים רבים סובלים מהזעת יתר בבית השחי, מהזעת יתר בפנים, מהזעת יתר בידיים וגם מהזעת יתר בשינה. אפשר לנסות להפחית את הזעת היתר על ידי שינוי באורח החיים: כדאי להפחית במשקל במידה וישנו עודף משקל, יש גם להימנע מעישון ולהגביל שתיית קפאין מכיוון שהם עלולים להעלות את קצב המטבוליזם בגוף ובנוסף מומלץ להתלבש בבגדי כותנה קלים ודקים במהלך השינה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות