אירוע חלומי למשפחות ילדים חולים ובעלי מוגבלויות יתקיים ביוני בגן החיות בחיפה.

Dream night at the zoo יתקיים זו הפעם השלישית בגן החיות בחיפה ב 2 ביוני. השנה ישתתפו גם אודי ואביעד מערוץ ניקולודיאון, הקוסם יוני אלדיני הגדול, ליצנים ואומנים….
נותנים מהלב. אלדיני בדרים נייט בגן החיות בחיפה. צילום: אלה בר

Dream night at the zoo יתקיים זו הפעם השלישית בגן החיות בחיפה ב 2 ביוני. בהשתתפות אודי ואביעד מערוץ ניקולודיאון, הקוסם יוני אלדיני הגדול , ליצנים ואומנים…. Dream night at the zoo החל לראשונה בשנת 1996 בגן החיות של רוטרדם בהולנד, שערך ערב חגיגי לילדים חולי סרטן. לאירוע הוזמנו 175 ילדים עם הוריהם ואחיהם. בשנת 2000 הצטרף גם גן החיות של אמסטרדם לפרויקט. מאז, בכל שנה, מצטרפים לפרויקט עשרות גני חיות ברחבי העולם, והיום הוא כבר פועל ב- 52 מדינות ביניהן: אנגליה, קנדה, ארה"ב, גרמניה, פולין, צרפת, בלגיה, דרום אפריקה, אוסטרליה, אירלנד, יפן, ספרד ועוד. גני החיות המשתתפים בפרויקט פותחים את שעריהם אחת לשנה, לערב אחד של תחילת הקיץ, לטובת ילדים חולי סרטן וילדים בעלי צרכים מיוחדים. הילדים ובני משפחותיהם הן מהמגזר היהודי והן מהמגזר הערבי מוזמנים עם משפחותיהם לביקור חינם בגן החיות. כל גן חיות בעולם נערך אחרת לערב הזה, אבל בכולם הילדים מקבלים יחס VIP ותוכנית המותאמת להם, מעשירה את עולמם ומשמחת אותם. הילדים מוזמנים להתקרב לחיות, ליהנות מביקור אינטימי יותר מהרגיל, לשאול שאלות וללמוד בהנאה. האירוע מתקיים כל שנה בחודש יוני, במקביל לאירועים הנערכים במאתיים שבעים ושתיים גני חיות על פני הגלובוס .

בשנת 2015 גן החיות של חיפה הצטרף לפרויקט Dream night at the zoo,  וזו השנה השלישית שהוא חלק ממנו.

השנה ב- 2 ליוני יום שישי בין השעות 15:00 ועד 18:00 פותח גן החיות חיפה שעריו בחינם לאחר הצהריים מרגש, "תפור לפי מידה", עבור מי שמתקשה ליהנות מביקור רגיל בגן החיות חיפה. הילדים ובני משפחותיהם יוכלו להתקרב אל בעלי החיים, ללטף אותם, להאכיל ולזכות משלל פעילויות משמחות. המטרה היא לאפשר לילדים עם צרכים מיוחדים ובעלי מחלות קשות, להסתובב בגן החיות עם בני משפחותיהם, ליהנות ממגוון מדהים של פעילויות, ובמיוחד להיות עם בני משפחותיהם בערב מהנה כשהתחושה היא שגן החיות חיפה רק שלהם וכל מה שנעשה שם נעשה רק עבורם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה