"כשנשברתי הוא אסף את רסיסיי והחדיר בי כוח, כשנפלתי הוא אחז בידיי והמשיך לגרור אותי עד שהתאוששתי, כשרציתי לוותר הוא ניער אותי ולימד אותי להילחם והפך אותי לאישה חזקה ומלאת עוצמה."

שר סנדה מפתיעה את בעלה עידן מתי בפוסט מרגש לכבוד יום הנישואין החמישי שלהם והוא מצידו מפתיע אותה בחזרה עם חופשה מפנקת. כמה אהבה…
אהבה כמו בסרטים. שר סנדה ועידן מתי. אלבום פרטי

כאשר שר סנדה הידועה יותר בתור מלכת הפיטנס הישראלית, רשמה לבעלה עידן מתי את הפוסט הכי מרגש בעולם לכבוד יום הנישואין החמישי שלהם היא לא ידעה מה הוא מתכנן להם… וכך כתבה שר לעידן…

הוא הביט עמוק בעיני ואמר ״אני אהיה לצידך בטוב וברע״.
זה היה ביום חתונתנו ואני חשבתי בליבי על כל הפעמים שאנשים אמרו את זה ושכחו את הבטחתם ברגעים שבהם היה קצת קשה.
באותו הרגע החלטתי לתת לחיים להוביל אותי, בלי לנסות לחזות את העתיד, בלי לקוות יותר מדי, פשוט להאמין.
וכך התחלנו את חיינו המשותפים כשני אנשים נפרדים שהופכים להיות אחד.
לפעמים זה היה לי קצת מוזר שהוא נשאר כי אם יש משהו שהייתי אלופה בו זה להרוס מערכות יחסים, אבל הוא לא נתן לי הפעם.
כשנשברתי הוא אסף את רסיסיי והחדיר בי כוח, כשנפלתי הוא אחז בידיי והמשיך לגרור אותי עד שהתאוששתי, כשרציתי לוותר הוא ניער אותי ולימד אותי להילחם והפך אותי לאישה חזקה ומלאת עוצמה.
כולם אומרים שמאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה.
אבל אני אומרת שמאחורי כל אישה מצליחה עומד גבר תומך שידע להיות שם כשכולם ברחו.
בעלי. איש סודי. האושר בעולמי.
בכל יום אני מברכת על היותך, על קיומך ועל מי שאתה. 
אז לחיי 15 שנות היכרות, 7שנות חברות, 55 שנות נישואין- וילד אחד שהגיח לו השנה- שינה את חיינו, הפך אותנו למשפחה והכניס לעולמנו עוד אור ושמחה.
יום נישואין שמח- ושנזכה לעוד רבים וטובים
עד סוף חיי, וגם אחרי (-:

 

אממה? בזמן ששר רשמה את הפוסט לעידן כבר היו תכניות וכך בחמישי האחרון הופתעה שר על ידי עידן, כשזה אסף אותה היישר לשדה התעופה כשבידיו כרטיסים לטיול מפנק ברומא לכבוד יום הנישואין החמישי של הזוג המאושר. עידן צילם את שר כשהיא ישנה וכתב לה באהבה  "יום נישואין חמישי, עשיתי לאישתי הפתעה חופשה זריזה, מפה לשם האנרגיות שיא על הבוקר וזה מה שחשוב…" ואילו שר הגיבה למעשה בפוסט אוהב משלה "לא בלילה, לא ביום- כבר אי אפשר להירדם בשקט באף מקום… "

לאחר שהתאקלמו במלון ברומא ונהנו במסעדה טובה התפנתה שר לפרגן ולהודות לעידן על הכל: "15 שנות היכרות, 7 שנות זוגיות, 5 שנות נישואין ורגע אחד שחווינו ששינה את חיינו והפך אותנו מזוג למשפחה. תודה בעלי על היותך אתה, כמו שאתה, איך שאתה. מאחלת לנו אינספור שנים מלאות אושר, בריאות, עשייה, פרגון, כבוד, שלווה, נחת, שמחה ובעיקר… הרבה אהבה! #יום_נישואין_שמח.  נ.ב #התעוררתי.."

למי שרוצה לחגוג עם שר את יום ההולדת שלה שיידע ששר חוגגת עם המתעמלות שלה במוצ"ש 10/6 באירוע הפיטנס הגדול בישראל באולם הספורט החדש- בביה"ס סביונים קרית ים בשעה 20:45 באימון הייחודי מבית שר פיטנס – BODYBEAT- שעה ורבע של מינוס קלוריות ופלוס אנרגיות. עכשיו כולם מחכים לראות איך יפתיע עידן את שר הפעם….

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם