דיקור מעביר כאב מרצועה קרועה

שיפור ניכר בכאבים מרצועה קרועה בכתף לאחר סדרה מוצלחת של טיפולי דיקור סיני וטווינה במרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה
 

כבר לאחר הטיפול הראשון הצליח להזיז את ידו והרגשתו הכללית השתפרה בשיעור ניכר.. צילום: אילוסטרציה

תושב הצפון הגיע למרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה לאחר שבמשך שנה סבל מכאבים בלתי פוסקים בעקבות רצועה קרועה בכתף, במרפאת כללית רפואה משלימה טבריה התאימו למטופל סדרת טיפולים ייעודית בדיקור סיני וטווינה ולאחר מספר טיפולים הכאב פסק.

המטופל, תושב הצפון בגיל 54 התלונן על כאבים בלתי פוסקים שהקשו עליו להירדם בלילה ואף להרים את ידו, לנוכח, פציעה – רצועה קרועה בכתף שממנה הוא סובל כבר כשנה. בהגיעו למרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה הותאמה עבורו סדרת טיפולים בדיקור סיני וטווינה ע"י המטפלים הבכירים אלדד כהן צדק ודודי רחמים. לדברי המטופל, כבר לאחר הטיפול הראשון הצליח להזיז את ידו והרגשתו הכללית השתפרה בשיעור ניכר.

הטווינה היא פיזיותרפיה סינית מסורתית הנמצאת בשימוש בסין עוד משנת 2700 לפנה"ס. באמצעות מגע ממוקד ברוב חלקי הגוף אנחנו מטפלים בכאבי שרירים ושלד, פריצות דיסק, דלקות פרקים וגידים, כאבי ראש ועוד. האבחון בטווינה מתייחס לאדם כולו גם למצבו הנפשי והרגשי וכולל תשאול, בדיקת לשון ובדיקת דופק.

הדיקור הסיני מסייע בטיפול ובהתמודדות עם מגוון רחב של בעיות ובהן: כאבים מכול סוג: כאבי גב, כאבי שרירים, כאבי פרקים, כאבי ראש ומיגרנה, מצב אחרי תאונת דרכים או טראומה אחרת, כאבים כרוניים כסימפטום של מחלות  פנימיות, פיברומיאלגיה ועוד.

לדיקור סיני כמעט ואין הגבלת גיל, והוא מומלץ גם כטיפול תחזוקה לשמירה על בריאות טובה. ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, מתאימים את טיפולי הדיקור הסיני למצבו של המטופל ומציעים טיפולים מיוחדים לילדים ותינוקות. הטיפול מגיל צעיר מאפשר להשפיע באופן מהיר ויעיל על מצב שאינו מאוזן ולמנוע מחלות ילדים גם בטווח הארוך.

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה.  כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות