פסטיבל ביאליק לשירה ולספרות

קריית ביאליק קיימה בפעם השמינית את פסטיבל ביאליק לשירה ולספרות השנה התקיים הפסטיבל בסימן משפחה

בתמונה: צביקה פיק במופע הנעילה. גרם לקהל לרדת מהטריבונות ולפצוח בריקוד סוער

פסטיבל ביאליק ה-8 לשירה ולספרות כבר הפך למסורת ולשם דבר באזור כולו ומשך אליו קהלים מכל הגילאים. הפסטיבל עמד השנה בסימן "משפחה" כהמשך לתפיסה הערכית-קהילתית של קריית ביאליק.

תוכנית הפסטיבל המגוונת אפשרה למשפחה הזדמנות לבלות זמן איכות משותף: הצגות ילדים קלסיות – "הכבש ה-16" ו"הילד הזה הוא אני" לצד ערבי שירה, מופע סטנדאפ עם נדב אבוקסיס לצד שבת תרבות עם תמי סירקיס, הפקה של התיאטרון הקהילתי לצד מופע "לה פמיליה" של לני רביץ ושני בניו, הרצאות בנושאים הקשורים לסוגיות משפחתיות לצד מפגשים עם הסופרים. מופע נעילה חוצה גילים עם צביקה פיק "המאסטרו" גרם לקהל לרדת מהטריבונות ולפצוח בריקוד סוער. טקס יקיר הקריה נערך ביום ירושלים במסגרת הפסטיבל ואירח את הזמרת המדהימה אנה שפיץ והפסנתרן ניב קאופמן.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, בירך על הצלחת הפסטיבל והודה למשרד התרבות והספורט ולמפעל הפיס והעומדים בראשם על שיתוף הפעולה הפורה ותמיכתם בפסטיבל. ראש העירייה הודה לצוות ההפקה של הפסטיבל ארז בן נתן ,מנהל רשת המתנסים, חוה פישר, מנהלת התרבות, אינגה חן ,מנהלת הספריה ורחל אמיר, מנהלת סל תרבות.  ראש העיר בירך את הקהל הרב שהצביע ברגליו ונהנה משפע האירועים התרבותיים בקריית ביאליק.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק