בואו, בואו, ילדים, הקוסם הגיע! השקה מדליקה של הספר "הקוסם מגבעת דאדא".

בחג שבועות, יום ד', 31.5, יתקיים אירוע ההשקה לספרו השני של הסופר טל חן "הקוסם מגבעת דאדא" במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד, האירוע יכלול פעילות לילדים ב"מעבדאדא" וכמובן הקראה של הסיפור.
השקת הספר "הקוסם מגבעת דאדא". טל חן בינקו דאדא בעין הוד.

ארץ מסגרץ. רעיונות מדליקים מהספר "הקוסם מגבעת דאדא". השקה בשבועות בינקו דאדא, עין הוד.

יש להורים ולילדים מה לעשות בשבועות. להגיע לעין הוד! בחג שבועות ביום ד, 31.5, יתקיים אירוע ההשקה לספר של הסופר טל חן במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד. האירוע יכלול פעילות לילדים ב"מעבדאדא" וכמובן הקראה של הספר "הקוסם מגבעת דאדא" ספר הילדים השני פרי עטו של טל חן. הספר הוא יוזמה משותפת של הסופר ושל מוזיאון ינקו דאדא שחגג השנה את שנת המאה להיווסדה של תנועת הדאדא ("דאדאיזם"). דאדא הינו זרם אומנותי הקורא לשבירת מסגרות, חוקים ומוסכמות וקורא תיגר על האופן שבו אנו רואים את האמנות ואת העולם בכלל.

טל, מהיכן הגיע הרעיון לספר?

כשהתבקשתי על ידי המוזיאון לכתוב ספר ילדים על דאדאיזם, יצרתי את הקוסם דאדאלוני – דמות משעשעת שעושה שימוש בטכניקות דאדאיסטיות לשינוי העולם שסביבה – גוזרת, חותכת, מדביקה, מבלבלת ומזיזה דברים ממקום למקום. דאדאלוני מגיע למדינה אפרורית בשם "מסגרץ" (שילוב של מסגרת ו"ארץ"). במסגרץ הכל תמיד חייב להיות לפי סדר קבוע וכשדאדאלוני מגיע לשם – הוא מייצר באלאגן שלא קל למסגרציים להתמודד איתו. אבל הסוף הוא כמובן טוב. הספר מעודד ילדים לחשיבה יצירתית ובעיקר נותן להם זווית מעניינת על אמנות וחשיבה "מחוץ למסגרת".

 

פרטים נוספים על האירוע באיוונט הפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/111270452785179/

http://www.jancodada.co.il/?page_id=2302

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה