מארגון אירועים גדולים בישראל לארגון אירועי ענק בל.א למען ישראל.

השבוע חברו כמה ארגונים יהודיים בלוס אנג'לס: ההסתדרות הציונית, קק"ל, הבית הישראלי וה IAC  על מנת לארגן מופע לזכרו של לאונרד כהן שהיה יהודי חם ותומך ישראל. על הבמה הופיעו נינט לצד עופר בשן ועל הארגון היו שני צפוניים מכובדים, שלומי וייזר מנהרייה וענת חיים מחיפה.
כבוד למדינה. חיים ו-וייזר יחד עם נינט. אלבום פרטי

מחווה ללאונרד כהן. נדב בנאי מ IAC ארגון לחיזוק הקשר עם הישראלים בארה״ב, רותם מלח נציג ההסתדרות הציונית, שלומי וייזר שליח קק״ל בלוס אנג'לס, נינט ויוסי, ענת חיים מהבית הישראלי ובשן. אלבום פרטי.

שישה חודשים לאחר מותו של הסופר, משורר ומוזיקאי האגדי לאונרד כהן, חברו יחדיו, קק"ל, ההסתדרות הציונית העולמית (WZO-(DDA, ה- IAC, הבית הישראלי מטעם הקונסוליה הישראלית וה- JNF, לצורך הפקת מופע מחווה לזמר המנוח. בחלק האמנותי, זכה הקהל לביצוע מרגש מלהיטיו של כהן, בניצוחה של לא אחרת מאשר נינט טייב. תושבת העיר הטרייה. את הבמה חלקה טייב עם היוצר והזמר המוערך עופר בשן, אשר מתגורר בימים אלו בניו יורק, והגיע במיוחד לעיר בשביל המופע המרגש. זהותו היהודית של היוצר המנוח, הייתה חלק בלתי נפרד משירת חייו, וצצה גם בשיריו שעוצבו והושפעו רבות מאהבתו לדת והחיבה הגדולה למדינת ישראל. האירוע נערך במרכז שפר. בין מפיקי האירוע היו שני נציגים צפונים בכירים שמביאים הרבה כבוד למדינה: שלומי וייזר שליח קק״ל בלוס אנג'לס שהגיע לעיר המלאכים מנהרייה יחד עם אשתו לאה ושלושת בניהם וענת חיים החיפאית שלמדה תקשורת באוניברסיטה, ניהלה הפקות כגון לורד אוף דה דאנס, בילי אליוט וכו' ולפני שנה וחצי הגיעה ללוס אנג'לס וכעת היא עובדת במחלקה בכירה של משרד העלייה והקליטה בניהולה של גברת אלה סבן כמנהלת הבית הישראלי בלוס אנג'לס שפועל מטעם משרד העלייה והקליטה ומטרתו העיקרית מתן סיוע ומידע לישראלים השבים חזרה ומשמש כמקום מפגש לישראלים השוהים בחו"ל. המדור מעניק לנציגים שלנו אות של הכבוד מישראל.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה