משחק הרשת של קניון עזריאלי בשיתוף "ניוז חיפה קריות.נט" הוכתר כהצלחה כבירה. קבלו תקציר מרענן….

מה היו המשימות המדליקות שהיו במשחק ומי הזוכים וכיצד עשו זאת. הכל בכתבה…
רועי מאירפלד זוכה מספר 1

משחק הרשת של קניון עזריאלי בשיתוף "ניוז חיפה קריות.נט" הוכתר כהצלחה כבירה. אלפי משתפים ניסו את מזלם ועשרה מאושרים זכו באלף ₪ כל אחד. תודה רבה לכולם. והינה תקציר מרענן של המשחק המלהיב.

משימה מספר 1 : להגיע ללשכת ראש העיר יונה יהב ולצלם סלפי עם שלט הלשכה ודף עם תאריך של היום ועם זה לרוץ למשרדי הנהלת קניון עזריאלי חיפה.

הזוכה של המשימה הראשונה: רועי מאירפלד, חייל משוחרר בן 23 מחיפה, שנמצא בימים אלו בין לימודי נדל"ן וגם עבודה כמפיק במועדון הרוף.

המשימה השנייה: צילום של המשתתף מוכר גלידה בתוך אוטו הגלידה של שלום או מרקי. יש להחזיק דף נייר עליו כתוב התאריך של היום!

הזוכות משימה 3: שקד אוחיון ועדי אמיאל

הזוכות במשימה השלישית: שקד אוחיון בת 23 מחיפה, עובדת בחנות צילום בגרנד קניון ועדי אמיאל בת 22 מחיפה, עובדת בסלקום

המשימה השלישית: צילום תמונה/ סלפי של המשתתף בתוך המזרקה בכיכר ספר. יש להחזיק דף נייר עליו כתוב התאריך של היום!

מרינה מאירפלד זוכה מספר 3

הזוכה של היום השלישי: מרינה מאירפלד, בת 50, גרה בשכונת רוממה הישנה בחיפה. מרינה היא מלונאית בעיסוקה, מקום עבודתה "מלון מרום" בחיפה.

משימה מספר 4 : להצטלם סלפי ברכבל על רקע נופי הכרמל ולרוץ למשרדי עזריאלי חיפה.

זוכה מספר 4 שרון סוויסה

הזוכה הרביעית: שרון סוויסה בת 19 מחיפה.

המשימה החמישית: להגיע לאחת ממחלקות היולדות בבתי החולים בחיפה, להצטלם עם ולד בן יומו על רקע מחלקת היולדות ולרוץ למשרדי עזריאלי!

דריה יוסיפוב הזוכה מס 5

הזוכה החמישית: דריה יופרוב, בת 22, גרה בקריות, עובדת במכבי דנט כסייעת לרופא שיניים.

משימה מספר 6: להצטלם עם נגן רחוב ולא לשכוח להחזיק דף נייר עם התאריך של היום.

ענבר ברייטמן זוכה מספר 6

הזוכה השישית: ענבר ברייטמן, תושבת חיפה, בת 23, כרגע סטודנטית בטכניון. ענבר מספרת שהיא נעזרה בחבר לכיתה שהסיע אותה לביצוע המשימה. הם ניגשו למרכז זיו, שם יושב נגן רחוב שמנגן על צ'לו. היא הצטלמה והוזנקה למשרדי עזריאלי כדי לקטוף את הפרס.
המשימה השביעית: להגיע לכל חוף בחיפה וקריית חיים, להצטלם תמונה שלכם או סלפי עם דייג וחכתו.

ספיר ממן זוכה מספר 7

הזוכה השביעית : ספיר ממן, בת 25 מחיפה. סטודנטית למדעי המדינה שמספרת ששמעה ברכב גלגל"צ שהזכיר לה שהשעה 12:00 ונכנסה לאתר "ניוז חיפה קריות.נט" לראות את המשימה היומית. היא במקרה הייתה דקה מחוף דדו בחיפה ונסעה ישר לבצע את המשימה ורצה למשרדי עזריאלי והגיעה ראשונה. משימה הושלמה!

המשימה השמינית: לרוץ לשוק תלפיות בחיפה, להצטלם בתמונה קבוצתית עם 5 קונים וסליהם על רקע הדוכנים.

ספיר אבידן זוכה מספר 8

הזוכה במשימה מספר 8: ספיר אבידן,  בן 24 מחיפה. ספיר הוא סטודנט בטכניון והוא כבר התכונן לכל המשימות, אבל הפעם הוא נעזר בשני חברים לספסל הלימודים שעזרו לו במשימה וגם עזרו לו להגיע ראשון.

המשימה התשיעית: על המשתתף להגיע לאחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה בחיפה (אוניברסיטה, טכניון או המכללות). על המשתתף לבצע צילום קבוצתי שלו עם 6 סטודנטים הלבושים בחולצות בצבעים שונים על רקע שלט המוסד. יש להחזיק דף נייר עליו כתוב התאריך של היום!

תום אוליאל זוכה מספר 9

הזוכה: תום אוליאל, בן 27. תום הוא סטודנט בעיסוקו והוא מקיבוץ מעגן מיכאל. כמו רבים מהמשתתפים שזכו במשימות הקודמות, גם תום מספר כי נעזר בחברים טובים כדי להשלים את המשימה בזריזות ולהגיע ראשון לקטוף את 1000 השקלים!

המשימה העשירית: המשימה התבצעה בקניון עזריאלי חיפה עצמו ביריד שבועות המתקיים שם. על המשתתפים לגשת לאזור היריד לבושים במכנס וחולצה לבנים, או שמלה לבנה וזר על ראשם ולהצטלם בתמונה או סלפי על רקע דוכן הגבינות ביריד.

רועי מובס זוכה מספר 10

הזוכה העשירי: רועי מובס, סטודנט בן 24 מחיפה. רועי הוא סטודנט באוניברסיטה הפתוחה בחיפה. רועי מספר שמתחילת המשחק ברשת, מהיום הראשון – הוא עקב אחרי כל המשימות, אבל לא הסתדר לו להשתתף בהן. היום, כשהבין שזה היום האחרון, הוא החליט לעשות הכל כדי להשתתף ולנסות לזכות. ומה אפשר לומר?  הצליח לו ובענק.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם