מסעדת ה-Black, בגרנד קניון בחיפה, ערכה בתחילת השבוע חגיגה משפחתית לאנשי תקשורת ובני משפחותיהם והשיקה את המנות המיוחדות שלה "ביסלי ווינגז" ו"קראנץ' ביסלי גריל", ואת המנות החדשות מתפריט הקיץ שלה.

עשרות אנשי תקשורת ובני משפחותיהם הגיעו בתחילת השבוע למסעדת ה- BLACK בגרנד קניון בחיפה לטעום את המנות המיוחדות החדשות ולמפגש עם השף והבעלים צחי בוקששתר. היה טעים!!!
הפנינג ענק. צוות הבלאק. צילום: ראובן כהן

חוגגים תפריט חדש. בוקששתר, הפורמנים ושחם וולך. צילום: ראובן כהן

מפרגנים. אנשי התקשורת החיפאים. צילום: ראובן כהן

מסעדת ה-Black , בגרנד קניון בחיפה, ערכה בתחילת השבוע חגיגה משפחתית לאנשי תקשורת ובני משפחותיהם והשיקה את המנות המיוחדות שלה "ביסלי ווינג" ו"קראנץ' ביסלי גריל", ואת המנות החדשות מתפריט הקיץ שלה. לרגל המאורע הוזמנו שלל עיתונאים, אנשי תקשורת ובני משפחותיהם לחגיגת טעימות שנערכה אחה"צ, בניצוחו של השף צחי בוקששתר מבעלי הרשת, שהגיע במיוחד לחגיגה כדי לבשל ולנצח על המנות וכמובן להצטלם על הדרך עם מי שביקש. הצעירים שבין המוזמנים זכו לקבל את מהדורת הביסלי החדשה שיצאה לרגל שיתוף הפעולה של אסם ורשת מסעדות הבלאק. בין המנות החדשות שהוגשו במסעדה: כבד צלוי עם המון בצל בלפאנצ'ה, פיתה קבב- שכללב 2 שיפודי קבב על סלט חסה קצוצה, פצל בפלאנצ'ה, עגבניות צרובות וטחינה ירוקה, פיתה בורגר- הבטרגר שך הבלאק עם ירקות המבורגר ורוטב איולי שום נהדר, פיתה מטפטפת, עם בשר קצוץ בפלטנצ'ה, סופר סלט בריא עם אורז מלא, עשבי תיבול ומעל פטריות שמפניון פורטבלו צרובות ועוד. על האירוח הופקדו שלומי פורמן, יואב כהן וגיא רביד, מבעלי המסעדה ואשת יחסי הציבור אורית שחם-וואלך המלווה את המסעדה בשנים האחרונות.

מבין אנשי התקשורת הרבים שהגיעו מלווים במשפחותיהם לפרגן: יוסי פרץ ארי, יורם מארק רייך, דינה רפאל, חגית הורנשטיין, נדב שהרבני, שיר כרפיס, ליאור מרום, רונית קיטאי, זליג אהרונוביץ, ניר אהרוני, אדי גל, שרה איקו, מיכל ירון, אברהם ציבין, הבלוגריות: צילה לייפר, יפה גביש, לימור גרובר, רוני רוזנצוויג ועוד.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם