"אימא יקרה שלי… לא אשכח שלפני שנתיים כשעזבת אותנו אמרת לי אלעד כשאני אשתחרר מהבית חולים אני רוצה ללכת להתנדב במחלקה אונקולוגית ילדים ואמרתי לך שבעזרת השם תשתחררי ונלך ביחד… אבל לצערי זה לא קרה."

אלעד אטיאס, פעיל חברתי, מימש את ההבטחה שנתן לאימו כשהתנדב בערב מיוחד לילדים חולי סרטן בגן החיות בחיפה.
מממש את ההבטחה לאימא. אלעד אטיאס עם ויטלי חייקין ושמשון עידו. צילום פייסבוק שמשון עידו

השבוע התקיים בגן החיות בחיפה אירוע עולמי מרגש למען ילדים חולים ובני משפחותיהם בשם לילה חלומי בגן החיות בשיתוף אומנים, זמרים, שפים וכד'. לאחר שהסתיים האירוע המאוד מרגש ומוצלח העלה אלעד אטיאס פעיל חברתי חיפאי שיובל קאופמן חיבר בינו לבין ד"ר אתי אררט מנהלת גן החיות כשאמר לו 'זה הזמן שלך להגשים חלום ישן לתרום לילדים חולי סרטן" פוסט מרגש על מה שהביא אותו לתרום ולפעול בערב הנ"ל ובכלל וכך כתב אטיאס:

אמא יקרה שלי… לא אשכח שלפני שנתיים כשעזבת אותנו אמרת לי אלעד כשאני אשתחרר מהבית חולים אני רוצה ללכת להתנדב במחלקה אונקולוגית ילדים ואמרתי לך שבעזרת השם תשתחררי נלך ביחד… אבל לצערי זה לא קרה. לפני כחודש קיבלתי שיחה משותף שלי חבר ואח יובי קאופמן וביקש ממני להגיע לגן החיות בחיפה… הבנתי שמדובר באירוע, בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן ועוד מספר עמותות. באותו רגע אמרתי אני בפנים!!! עכשיו אני שעה אחרי האירוע והלב מלא גאווה שהצלחתי להיות חלק בהפקה המטורפת הזאת… תודה רבה לצוות הגן החיות שבראשו עומדת דוקטור אתי אררט שנתנה לי להרגיש בבית … תודה לצוות גן החיות התותחים במיוחד לאלה ולאילנה הגרפיקאית. תודה לכל התורמים שעזרו לי לעזור לאירוע להיות מוצלח!!!! תודה למשפחה שלי! והכי חשוב- תודה לבורא עולם!

אלעד, סוגרים מעגל?

יובל קאופמן ואני עושים כל מיני פרויקטים התנדבותיים יחד וכשיובי התקשר וסיפר לי על האירוע, נפגשתי עם אתי ואלה מגן החיות שנתנו לי להרגיש בבית. יחד דאגנו לתרומות כמו מתנות חולצות אוכל וכדומה. כשאימא שלי נפטרה לפני שנתיים ממחלת הסרטן, בשבועיים האחרונים שלה היא אמרה לי 'כשאני אשתחרר מפה אני אתנדב במחלקה האונקולוגית ברמב"ם." ואז אמרתי לה שנלך יחד להתנדב כשהיא תשתחרר. לאחר שנפטרה לא הייתה לי האפשרות לעשות את זה וכשיובל סיפר לי על האירוע בגן החיות אמרתי שאני חייב להיות באירוע הזה בגן החיות על מנת לסגור מעגל. היה אירוע מרגש עם הרבה רגשות מעורבים- עצב לראות את מצב הילדים ושמחה על האושר שהבאנו להם.

אתי אררט, מנהלת גן החיות, נותנים מהלב?

ממש. זה היה יום שכולו נתינה. רק לתת. האירוע היה יוצא דופן ומיוחד שבו כיבדו בנוכחותם מיטב האנשים, אומנים ובעלי חברות ושפים וחברי מועצת העיר שהגיעו לפרגן. לילדים ולמשפחותיהם הייתה רחבה ועולם משלהם עם פינות ליטוף ומשחקים והופעות והיה להם פשוט מדהים. נולד לנו סוסון קטן ביום שהילדים הגיעו וכאילו זה היה ממש לכבודם. עשינו בלוני משאלות לילדים ובזמן שאומן הילדים צ'וקולולו הופיע ושר שיר תקווה, הילדים שחררו את הבלונים לשמיים. השף קובי מזרחי הביא שפים מכל הארץ שיכינו מאכלים למשפחות ולילדים. היה מדהים. הכי שמחתי כשהכרתי את אלעד אטיאס שהוא בחור שכולו לב, ממש מדהים, יובל קישר בינינו ואלעד כל הזמן רק שאל מה עוד אתם צריכים….

יובל קאופמן, מנהל הביט, חיבור לחיים?

אלעד אטיאס ואני חברים שנים רבות ועיקר העשייה שלנו היא בפרויקטים חברתיים קהילתיים בהתנדבות. אני שמח על הדרך המשותפת שאנחנו עושים עכשיו באגודה למען החייל בה אני סגן יו"ר ואלעד הוא חבר הנהלה טרי ובפרויקטים מסוג הנ"ל בגן החיות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם