ענף הנדל"ן כמרחב אולטימטיבי למערכות יחסים

עשרות משתתפים הגיעו למשרד חברת שניר הממוקם בנמל יפו להשתתף במפגש הקיץ של פורום הצעירים של מרכז הבניה הישראלי,

"עיסקה מוצלחת בענף הנדל"ן היא זו שבסיומה הלקוח רוצה לחוות את מערכת היחסים שוב"

ניר שמול- מנכל חברת שניר. צילום תומר פדר

עשרות משתתפים הגיעו למשרד חברת שניר הממוקם בנמל יפו להשתתף במפגש הקיץ של פורום הצעירים של מרכז הבניה הישראלי,  כדי להאזין להרצאה  של ניר שמול  מנכ"ל חברת שניר המשווקת פרויקטים בתחום המגורים ובתחום המסחרי,  ואביאל אברמוביץ,  מומחה למערכות יחסים ומאמן אישי בכיר של אנשי עסקים ובכירים במגזר הציבורי,  על "כוחן של מערכות יחסים ביצירת עסקים מובילים ענף הנדל"ן כמרחב אולטימטיבי למערכות יחסים".

בהרצאה שנערכה בליווי מצגת עבר ניר שמול מהמקרו למיקרו.  תחילה פירט ברמת המאקו מהי מערכת יחסים בכלל, מדוע מערכות יחסים כל-כך חשובות לנו, עם מי מנהלים מערכות יחסים, סוגים של מערכות יחסים, ממה בנויה ועוד. ואז עבר ליישום נושא מערכות היחסים לענף הנדל"ן, תוך התייחסות לכך שענף הנדל"ן מהווה את אחת ממערכות היחסים המורכבות הקיימות. זאת משום שבענף הנדל"ן יש סוגי מערכות יחסים רבות, ובכללם עם: יזמים, מנהלים, עורכי דין, לקוחות, משווקים, ספקים, בנקים ורשויות.  הצוות הוא בין העובדים, ובין היזם ללקוחות. לדברי ניר שמול במערכת היחסים העיסקית היום יש התפתחות של מודל הצריכה.  במודל זה יש מעבר ממוצר, לחוויה ולמערכת יחסים. בעבר שלט רק המוצר והיום המוצר התפתח לאספקת חוויה,  כי מוצר איכותי אינו מספק והחוויה התפתחה למערכת יחסים.

"עיסקה מוצלחת בענף הנדל"ן היא זו שבסיומה הלקוח רוצה לחוות את מערכת היחסים שוב, שהלקוח מגדיל את הרכישה המתוכננת, ושהלקוח רוצה לספר ולשתף את החוויה לעולם שסובב אותו.  ולסיכום, ככל שמערכות היחסים עמוקות יותר, מספיקות, ואוהבות יותר, כך תרוויחו יותר, גם כסף וגם אושר".

כך דברי ניר שמול.

פורום הצעירים של מרכז הבניה הישראלי, מאגד כ-400 אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן בגילאי 25-40, העוסקים במגוון תחומי נדל"ן. הפורום בין היתר עורך מפגשים ופעולות יומיומיות  בין חברה הקבוצה, ויוצר חיבור בין אנשי המקצוע. יו"ר הפורום הוא ניר אפללו.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים