המורה של המדינה

קריית ביאליק היא העיר היחידה בצפון שכל שנה מוריה מצליחים להגיע לשלב הגמר של התחרות "המורה של המדינה"

"מערכת החינוך בקריית ביאליק אסירת תודה להם על מסירותם ונתינתם האין סופית לילדינו"

בשבוע שעבר התקיים באוניברסיטת תל אביב הטקס “המורה של המדינה” זו השנה התשיעית. קריית ביאליק היא העיר היחידה בצפון  שזכתה להגיע לשלב הגמר עם שתי מורות שמחנכות בבתי הספר שלה: לורט פייטלוביץ מבית ספר פסגות ורויטל אופיר מבית ספר ביאליק
השתיים נבחרו אודות להמלצות החמות שהעניקו להן הורי התלמידים בעבר ובהווה וכאמור הם המורים היחידים מכל הקריות שנכנסו לרשימה הסופית.

"המורה של המדינה" הוא פרויקט חברתי שנועד לתת זרקור ובמה לעבודתם של אנשי החינוך המצטיינים בארץ. מאז החלה התחרות “המורה של המדינה” המשותפת לעיתון “ידיעות אחרונות”, מפעל הפיס והסתדרות המורים, מידי שנה לפחות מורה אחת מקריית ביאליק נמנית עם 50 המורים המועמדים לפרס היוקרתי.
לורט פייטלוביץ מבית ספר פסגות ורויטל אופיר מבית ספר ביאליק נבחרו בקפידה מבין אלפי מורים בישראל ועברו ועדות רבות במהלך סינון התהליך.
האירוע,אותו הנחתה אשת התקשורת מיקי חיימוביץ הועבר בשידור ישיר באתר ynet לעיני אנשי חינוך, בעלי עסקים וגולת הכותרת הייתה בנוכחותם של שר החינוך נפתלי בנט ונשיא המדינה ראובן ריבלין.
ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, אמר: "ללא ספק אלו מורים איכותיים ומיוחדים. מערכת החינוך בקריית ביאליק אסירת תודה להם על מסירותם ונתינתם האין סופית לילדינו. כבוד הוא לנו עם היבחרותם בין 18 המועמדים הסופיים לתואר היוקרתי “המורה של המדינה”.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק