"תודה לכל משפחת שר פיטנס היקרה שלי ולכל הנשים המדהימות שמאירות את עולמי!"

שר פיטנס חגגה את יום הולדתה בערב שייזכר לדורות. איך? כנסו וצפו בקליפ.
חוגגת יומולדת כמו בת 16. שר סנדה. אלבום פרטי

ערב מהאגדות. סנדה. אלבום פרטי

שר סנדה, מלכת הפיטנס בישראל, חגגה את יומולדתה בערב שלא יישכח בעוד הרבה זמן, בטח עבור מעריצותיה הרבות שהגיעו לחגוג עימה מכל חלקי הארץ. ואיך שר חגגה? בערב אימון ה ״BODYBEAT" הייחודי מבית שר פיטנס שכבש את ישראל לצד מאות רבות של מתאמנות שנעו לצלילי קולה של שר. יומולדת מהאגדות. וכך כתבה למחרת שר סנדה בפייסבוק שלה כתודה למשפחת שר פיטנס ולכבוד יום ההולדת שלה.

"משנה לשנה יום הולדתי מרגש אותי יותר ויותר (-: מתנצלת שאינני מגיבה לכל אחת ואחת באופן אישי- זה בלתי אפשרי לענות לאלפי ההודעות שקיבלתי- אך רוצה לומר תודה ענקית לכולכן על הפרגון האינסופי והאהבה הזאת שמחממת את ליבי בכל פעם מחדש! תודה לכל משפחת שר פיטנס היקרה שלי ולכל הנשים המדהימות שמאירות את עולמי!" והוסיפה עוד "בוקר מושלם נפתח עם חגיגות יום הולדתי! אחרי חגיגות מדהימות עם משפחת שר פיטנס שלי, מתעוררת למיליון הודעות, סמסים ובעיקר- מקבלת כל כך הרבה אהבה- וזה אינו מובן מאליו! מודה לאלוהים בכל שנייה על הזכות הזאת שניתנה לי להשפיע על כל כך הרבה אנשים בעולם ולהיות מוקפת בכל כך הרבה נשים מדהימות שמכניסות אור לחיי- ובעיקר מודה על היכולת שאלוהים נתן לי לעזור לאחרים- שהרי כוחו של הנר אינו במאורו אלא ביכולתו להאיר את החשיכה. מאחלת לכולכם כל מה שאני מאחלת לעצמי- ובעיקר שיהיה בנו תמיד את הכוח לקבל את מה שלא נוכל לשנות, ואת הכוח לשנות את מה שלא נוכל לקבל. תודה לכל המברכים והמברכות, אתם מרגשים אותי מאוד ❤️ עד 120 כמו בת 16!"

ליקטנו מעט מתוך אלפי הלייקים ומאות התגובות האוהבות:  "אהובה שלי מלכה שלי!!! שתמיד תמיד תהיה ותישארי מאושרת כל חייך!!! שתמיד תמיד תהיה מוקפת באהבה,וחום!! אני אוהבתת אותך מאוד מאוד,ומעריצה אותך את המלכה הפרטית שלך! אוהבת אותך את לא נראית בת 16 את נראית כמו בת 15…"…. "הכי יפה שיש!! מזל טוב נסיכה לחיי עוד שנים של אושר ושמחה לצד משפחתך המקסימה.. אוהבת."…. "מקסימה ומגניבה שיהיה לך המווןןן מזל טוב עד 120 !!! המוןןןן בריאות, שמחה, חיוכים, אהבה ונחת !!! יום הולדת שמייחחח"….. "שר המהממת המון המון מזל טוב אנחנו ועוד הרבה זכינו בך. את השראה אמיתית. תישארי איך שאת עם החיוך הכובש שלעולם לא ירד לך מהפנים. זה סוד ההצלחה שלך! עד 120!".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם