ההצגה המרשימה והייחודית של תיאטרון חיפה 'מהוללת' בכיכובם של ליאורה ריבלין, יעל לבנטל ועידן אלתרמן חגגה בכורה בשישי.

מאות יזמים טכנולוגיים ואנשי הייטק מחברות מובילות כגון: מייקרוסופט, IBM ואינטל וכן, אנשי חינוך, אנשי תרבות, תקשורת ועוד רבים צפו בהצגה והרעיפו מחמאות לשחקנים.
הופעה מרשימה ביותר! ריבלין אלתרמן ולבנטל. צילום: ב.י

על הבמה במהוללת. אלתרמן וריבלין. תמונה- ב.י

השבוע התקיימה הבכורה של "מהוללת" ההצגה החדשה של תיאטרון חיפה בכיכובם של ליאורה ריבלין הענקית, יעל לבנטל המוכשרת ועידן אלתרמן האחד והיחיד שהחל את דרכו בחיפה בצמד "ילדים סורגים". ההצגה הייתה שונה הפעם מאחר ולצד ראש העיר, יונה יהב, יו"ר הדירקטוריון ישראל סביון, מנכ"לית התיאטרון ניצה בן צבי ומשה נאור המנהל האומנותי של התיאטרון נכחו גם מאות יזמים טכנולוגיים ואנשי הייטק מחברות מובילות כגון: מייקרוסופט, IBM ואינטל וכן, אנשי חינוך, אנשי תרבות, תקשורת ועוד רבים. לאחר ההצגה הוזמנו הצופים לבופה מפנק עמוס מטעמים, שם פגשו בשחקנים, הצטלמו והחמיאו להם.

ההצגה 'מהוללת' מספרת את סיפורה האמיתי של פלורנס פוסטר ג'נקינס – הזמרת הגרועה בעולם. פלורנס (לאורה ריבלין) בעלת קול סופרן צורמני ביותר, הייתה אישה מאושרת ושמחה בחלקה, שהצליחה לחיות עד סוף ימיה בבועה ורודה של אשליות. היא הקיפה את עצמה בחברות תומכות ומעריצות, אקסצנטריות לא פחות ממנה, שעזרו לה להתעלם ממיטב מבקרי המוזיקה של התקופה. סיפור המחזה נפתח בשנת 1944 כאשר קוזמה (עידן אלתרמן) פסנתרן צעיר ורעב, הגיע אל מגוריה המפוארים של פלורנס בשדרה החמישית כדי להיבחן לתפקיד המלווה המוזיקלי שלה לקראת הקונצרט המתקרב. קוזמה האומלל נאלץ להתגבר על רתיעתו הטבעית מקולה המצמרר של המיליונרית השאפתנית על מנת לקבל את העבודה הנכספת. בהדרגה למד להכיר ולאהוב את דמותה הססגונית בעלת הלב הענקי של האישה השמחה והזייפנית ביותר שנודעה לאנושות… ההצגה מלווה בקטעי וידאו ארט מרשימים ברוח התקופה.

מהוללת.

מאת: פיטר קווילטר

תרגום: רנה ורבין

בימוי: נועה רבן

תפאורה: לילי בן נחשון

תלבושות: יובל כספין

תאורה: חני ורדי

ניהול מוסיקלי: אבי בנימין

עיצוב תנועה: עומר זימרי

פסנתר: בוריס זימין

וידאו ארט: נמרוד צין

ע. במאי: אסף פרידמן

הדרכת שפה ודיבור בספרדית: רון ריכטר

הדרכה קולית: יניב ברוך

ע. מעצב תלבושות: שלומית פניכל

בהשתתפות: לאורה ריבלין, עידן אלתרמן, יעל לבנטל


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם