"מגיע להנהלה ובראשה מזי אורן כל הכבוד על ההשקעה האדירה. אני חושב שלדיירים ב״בית בלב״ יש הרבה מזל שהגיעו למקום הטוב הזה".

ראש עיריית קריית מוצקין, חיים צורי ורעייתו דפנה הגיעו לאירוע חניכת אולם התרבות והמופעים החדש בבית הדיור המוגן "בית בלב" (בית אילדן) שבמהלכו קיבל צורי תעודת הוקרה ממנהלי הרשת.
ראש העיר, חיים צורי ורעייתו דפנה בחניכת אולם המופעים והתרבות בית הדיור המוגן "בית בלב" (בית אילדן) בקריית מוצקין. צילום: דוברות עיריית מוצקין.

בבית הדיור המוגן "בית בלב" (בית אילדן) בקריית מוצקין נחנך ביום שני השבוע אולם התרבות והמופעים החדש בטקס חגיגי והופעה של להקת הכל עובר חביבי. העבודות על הקמת האולם נמשכו כשנה בהשקעה של מילוני שקלים. ראש העיר חיים צורי ורעייתו דפנה הגיעו לאירוע שבמהלכו קיבל צורי תעודת הוקרה ממנהלי הרשת: יו"ר דירקטוריון "בית בלב", עו"ד וילי יצחקי, מנכ"ל הרשת "בית בלב "דיור מוגן מבית מכבי שרותי בריאות , יגאל וידאל, מנהלת המקום, מזי אורן.

חיים צורי: "מגיע להנהלה ובראשה מזי אורן כל הכבוד על ההשקעה האדירה. הערב גם רעייתי דפנה התלוותה אליי לחנוכת האולם, למרות הקושי הרגשי הלווה בכך, מפני שהוריה ז"ל התגוררו כאן ונפטרו כאן. אני חושב שלדיירים ב״בית בלב״ יש הרבה מזל שהגיעו למקום הטוב הזה".

דפנה צורי: "מאז אבי נפטר, לפני שנתיים וחצי, לא ביקרתי בבית בלב (בית אילדן), כי היה לי קשה. קשה מאוד. הזיכרונות היו טריים ולא פשוטים. אבל אמש שחגגו שם פתיחת אולם מופעים והלכתי. בתחילת הערב דמעתי. בסופו שרתי עם "הכול עובר חביבי" ודיירי הבית שהצטרפו לשירה. בריאות לכולם".

יגאל וידאל:רשת "בית בלב" חרטה על דיגלה את מורשת השירות האיכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר,ההשקעה העצומה באולם תרבות איכותי משקפת זאת .

התרגשנו לשמוע את דברייה של הגברת צורי .אנו "בבית בלב" נמשיך לפתח ולהשקיע בדיירי הבית ובסביבה בה אנו פועלים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה