הכי ניו-יורק בחיפה

בכירי המותג Kiehl's משיקים סניף מחוץ לתל-אביב למותג הטיפוח הניו יורקי – בגרנד קניון חיפה
 

גוזרים סרט ניר ברקן מנכל הגרנד קניון וקובי אזואלי מנכל חטיבת מוצרי היוקרה בלוריאל צילום אסף לב

בכירים בלוריאל ישראל, בראשם קובי אזולאי –  מנכ"ל חטיבת מוצרי היוקרה, דורית וידבסקי – מנהלת התקשורת של לוריאל ישראל, רוני איילבאום – מנהלת יחסי הציבור,  והילה ולדמן מנהלת הריטייל של המותג הצפינו אמש (יום א ה- 18.6) לחיפה, לרגל אירוע חגיגי שנערך לפתיחת סניף נוסף למותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, בעופר גרנד קניון חיפה.

האירוע שעוצב בסגנון ניו-יורקי, ברוח עיצוב החנויות בחו"ל ומשלב סגנון בית מרקחת מהמאה ה-19 עם אלמנטים מודרניים, כלל מינגלינג, גזירת סרט וחשיפת הסניף ה-4 של המותג בישראל, עם הסבר על המותג והשקת מוצרים חדשים.

מימין ניר ברקן מנכל גרנק קניון חיפה עם דורית וידבסקי מנהלת התקשורת של לוריאל וקובי אזולאי מנכל חטיבת היוקרה בלוריאל צילום אסף לב

את האירוע פתח  קובי אזולאי מנכ"ל חטיבת מוצרי היוקרה בלוריאל ישראל שדיבר על סיפור ההצלחה העולמי של המותג  Kiehl's. עוד אמר שכחלק מהאסטרטגיה העולמית נפתחו חנויות במיקומים מרכזיים במרכז הארץ וכעת, עם הביקוש, מתרחב המותג לאזורים נוספים. לדבריו:זהו בעצם הסניף הראשון של המותג ק'ילס מחוץ לתל-אביב."

ניר ברקן, מנכ"ל עופר גרנד קניון בירך את בכירי לוריאל ישראל על פתיחת

מימין ניר ברקן מנכל גרנק קניון חיפה עם דורית וידבסקי מנהלת התקשורת של לוריאל וקובי אזולאי מנכל חטיבת היוקרה בלוריאל צילום אסף לב

הסניף בחיפה ואמר כי זוהי החלטה מבורכת לפתוח חנות של מותג טיפוח טרנדי כ- KIEHL'S ואנו  בטוחים שהצרכנים החיפאיים יצביעו ברגליים וייהנו מחוויית קניה יוצאת דופן, ממוצרים טבעיים מעולים ויעילים ומרמה גבוהה במיוחד".

בתום הטקס נהנו האורחים משירות שניתן על ידי הצוות המקצועי של החנות  התנסות  במגוון המוצרים תוך הסבר על פילוסופיית השיווק המבוססת על קונספט חלוקת הדוגמיות לכל מבקר בחנות.  הקונספט היוצא דופן הזה מאפיין את קילס מאז ייסודה.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה