פעילות בתנועה

סטודנטים לחינוך גופני מהמכללה האקדמית בוינגייט ביום פעילות ותנועה למבקרי מרכז היום שילה בקרית חיים
צילום יחצ

מבקרי מרכז היום שילה בקריית חיים זכו השבוע ליום שכולו פעילות בתנועה ביוזמתו של זהר לרר, מנחה להוראת חינוך גופני במכללה האקדמית וינגייט ותושב קריית חיים, שהגיע למרכז בלוויית 18 מהסטודנטים שלו. הסטודנטים יצרו מספר תחנות הפעלה וליוו את מבקרי המרכז בעת הפעילות, שכללה עבודה עם גומיות, עבודה עם כדור, הליכה מסלולים משתנים וברמות קושי שונות, הליכה על מקטעי תמיכה משתנים בכף הרגל (הליכה על העקב, הליכה על כריות כף הרגל, עקב בצד אגודל). בסיום ההפעלות, הרצה לרר בנושא "פעילות גופנית וכאב" ונתן למבקרים כלים לפעילות גופנית נכונה במצבים שונים של כאב.

צילום יחצ

דניאלה אלרון,  מנכ"לית עמותת שילה, ציינה כי תנועה ופעילות גופנית הינם ערך מרכזי בסדר היום של מבקרי רשת מרכזי היום של שילה בחיפה ובקריות. "אנחנו מודים לזהר ולסטודנטים על הפרוייקט הייחודי שיזמו. מעבר לחשיפת מבקרינו והצוות לדרכים חדשניות לפעילות בתנועה, מדובר בעיקר ביום חווייתי, שזימן למבקרים פעילות בין דורית והנאה רבה".

לרר, בעל תואר שני בגרונטולוגיה, מציין כי נושא הגיל השלישי קרוב לליבו ושמח על שיתוף הפעולה עם שילה. "כמנחה להוראה במכללה האקדמית בוינגייט אני נחשף לבתי ספר רבים, ואני קורא מכאן למורים לעתיד לקדםפרויקטים החברתיים בקהילה  כדרך חיים.  לראות את החשיבות הרבה שבפעילות הגופנית עבור בני הגיל השלישי".

צילום יחצ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות