"לציור קוראים "living in aquarium" והקונספט בא מתוך הרעיון שהמיקום שלו הוא ממש כמו בתוך סוג של אקווריום ליד חלון שקוף שחוצץ בין המרפסת לבית אז רואים אותו מכל פינה בבית."

שירן בנטוב ציירה עבור איש העסקים רן רשף, מבעלי קבוצת רשף המתמחה בשיקום ושימור מבנים, יצירה ייחודית וחד פעמית כשהציור נוצר בהשראת מזלו של רשף. והמחמאות? מקיר לקיר.
שירן בנטוב בציור לרן רשף… לחיות באקווריום.

איש העסקים רן רשף, מבעלי קבוצת רשף המתמחה בשיקום ושימור מבנים וחידוש צוללות וספינות עבור חיל הים, שלאחרונה נודעו בסיוע מאסיבי לנפגעי השריפה בחיפה, נחשף לציור מרהיב בפייסבוק של הציירת שירן בנטוב. באחת מפגישות העסקים של רשף במרכז נתקל במקרה בציירת בנטוב ויצר איתה קשר לראשונה. שירן ציירה עבורו יצירה ייחודית וחד פעמית כשהציור נוצר בהשראת מזלו של רשף.

רשף, מאשר?

בנטוב אומנית בחסד. היא צדה את עיני די מזמן ואני מחכה לציור הבא״.

בנטוב, מוחמאת?

מאוד. רן פנה אלי אחרי שראה שאני עושה פרויקטים שמותאמים אישית לסטיילינג של הבית, הוא גם בא מעולם האדריכלות והבית מעוצב כולו במו ידיו עם נגיעות בסגנון ארט דקו. מה שאהבתי בתהליך היה שהוא סמך עלי ונתן לי יד חופשית, פשוט בא ואמר שחסר לו קצת חיים וצבע בבית ובא לו משהו משוגע שיגרום לאנשים למצמץ פעמיים כדי להבין על מה מדובר, משהו עם מחשבה ולא רק דקורטיבי, משהו שיגרום לו לאהוב להיכנס הביתה. קודם חשבנו על המיקום של הציור, על הגודל שיתאים לחלל והסגנון והטכניקה שהוא הכי מתחבר אליהם ומשם לקחתי את זה לדמיון ולראש שלי. ממש נהניתי מהפרויקט הזה ועוד יותר מהתגובה של רן כשהוא ראה את התוצאה שהיא הרבה מעבר למה שציפה….לציור קוראים "living in aquarium" והקונספט בא מתוך הרעיון שהמיקום שלו הוא ממש כמו בתוך סוג של אקווריום ליד חלון שקוף שחוצץ בין המרפסת לבית אז רואים אותו מכל פינה בבית.  האמת שזה אחד הפרויקטים שהכי נהניתי לעשות כי הוא נתן לי יד חופשית ופשוט סמך עליי… זה לא מובן מאליו בכלל בשבילי. זה לא כמו שבאים לקנות ציור בגלריה, זה ממש להיות מופתע בסוף מהתוצאה…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם