"נתיב היין" חוגגת יומולדת

חנות האלכוהול "נתיב היין", חגגה בחמישי האחרון יומולדת 3, סיבה טובה למסיבה. למקום הוזמנו קומץ אנשי תקשורת: עיתונאים, עורכים, בלוגרים מהמדיה המקומית והארצית, כדי לשמוע הרצאה של תומר לוי, מבעלי יקב יפו על איך עושים יין ובעיקר איך שותים אותו.
תומר לוי ואבי ברק מבעלי ניצן מותגי מזון צילום: שרה איקו

תומר לוי, פתח בהרצאתו לא פחות מ- 8 בקבוקי יין שונים, מה שיצר אווירה שמחה בקרב הנוכחים, שנהנו גם ממטעמיו של השף אביעד פורמן, שאיתרו את המקום.

 המארחים, יבואני "ניצן מותגי מזון", אבי ברק ואבי ביטון, שהם גם בעלי החנות ואנטולי מורזכנוב מנהל החנות. על האירוע הופקד משרד יחסי הציבור של אורית שחם- וואלך, המטפל בשוטף בייבואן ובמותג "טבסקו" אותו הוא מייבא לישראל.

 באו להנות, לשתות וכמובן לקבל על הדרך שי נדיב:

בועז כהן, חגית הורנשטיין, יורם מארק רייך ודינה רפאל, שרה איקו, אברהם ציבין, צילה לייפר, עדנה כרפיס, אורלי אגסי, איילת קרביצקי, שמעון בן עמי, אודיאה שווץ, טלי ליבמן, גריק ולנה ריזינסקי ועוד.

אבי ביטון מבעלי ניצן מותגי מזון ואורית שחם וואלך צילום שרה איקו

אודות נתיב היין:

נתיב היין הינה חנות יין ואלכוהול משובחת, הממוקמת ברח' מוצקין 13 בטירת הכרמל.

בחנות ניתן למצוא מיטב משקאות מובחרים, יינות משובחים ממספר יבשות וארצות שונות בעולם,
מבחר עצום של בירות, קוניאקים ברנדים וויסקים משובחים…

בחנות ניתן למצוא שרות אדיב ואמין מעובדים מנוסים בתחום היין והאלכוהול, המקנים חווית קניה אחרת ואיכותית. חשוב לציין שבחנות נמצאים מוצרים שהינן משקאות המיובאים ע"י היבואן הרישמי והבלעדי בארץ מה שנותן חותמת על כל שהמוצר הוא המוצר המקורי ומקנה בטחון בקשר לטיב המוצר.בחנות תמצאו שירות אדיב ואמין מעובדים מנוסים בתחום היין

כל העיתונאים צילום שרה איקו

והאלכוהול שמקנים חווית קניה אחרת ואיכותית.

חשוב לציין שבחנות נמצאים מוצרים שהנם משקאות המיובאים ע"י היבואן הרשמי ובלעדי בארץ, מה שנותן חותמת על כך שהמוצר הוא המוצר המקורי ומקנה ביטחון בקשר לטיב המוצר.

בחנות תמצאו שירות אדיב ואמין מעובדים מנוסים בתחום היין והאלכוהול שמקנים חווית קניה אחרת ואיכותית.

חשוב לציין שבחנות נמצאים מוצרים שהנם משקאות המיובאים ע"י היבואן הרשמי ובלעדי בארץ, מה שנותן חותמת על כך שהמוצר הוא המוצר המקורי ומקנה ביטחון בקשר לטיב המוצר.

 

אנטולי מנהל החנות ואורית שחם-וואלך צילום שרה איקו

תומר לוי צילום: שרה איקו

צילום: שרה איקו

 

.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם