"אני מתרגש מאד לעלות שוב על משאית הגאווה ולעזור ליום אחד לצבוע בצבעי הגאווה את חיפה… אני מאחל לעיר הזו עוד שנים רבות של מוזיקה וגאווה."

איציק פישלי, מי שהנהיג אל חיי הלילה הגאים בחיפה בשנת 2003 ותיקלט על המשאית הראשונה במצעד החיפאי דאז, יתקלט השנה על המשאית שחוזרת למצעד הגאווה החיפאי מזה יותר מעשור.
חוזר בגאווה. פישלי מתקלט במשאית הגאווה החיפאית ב2003. אלבום פרטי

מנגן במסיבת האירוויזיון בקייב. פישלי. אלבום פרטי

מצעד הגאווה החיפאי ייערך בשישי הקרוב במרכז הכרמל ויצבע את העיר שוב בצבעי הגאווה. חפירה מהירה להיסטוריה של העיר מזכירה את מצעד הנסיעה שנערך בעיר ב-20 ליוני 2003. איציק פישלי מי שהוביל את חיי הלילה הגאה באותה תקופה זוכר את ההתרגשות הגדולה שהייתה סביב ההתארגנות למצעד הזה. את הספק בקיומו, על הלבטים והבעיות ובעיקר את החוויה המטורפת והבלתי מובנת של להיות חלק מהעשייה. פישלי, הזכור לכולם מתקופת מסיבות הגייז במועדונים החיפאים, נעלם מהנוף המקומי אבל בשנה האחרונה, הספיק לחזור ולהתברג חזק לתוך ליין אופוריה תל אביב, ליין מסיבות האירוויזיון הכי מוכר בישראל, לתקלט ביורו קלאב במסגרת שבוע האירוויזיון שנערך השנה בקייב אוקראינה והפתעה הפתעה, פישלי הוא מי שיהיה אחראי על המוזיקה במשאית הראשונה שתגיע למצעד הגאווה בחיפה בשישי וכך, מלך הגייז של שנות האלפיים בחיפה הוזמן להיות הדיג'יי באירוע והולך לתת בראש…

פישלי, זיכרונות יפים?

אני זוכר שעד שבוע לפני המצעד לא ידענו בכלל אם תהיה משאית או לא… ברגע האחרון הכל הסתדר והמצעד הזה באמת יצא לדרך. ההתרגשות הייתה בשיאה, זה אומנם היה מצעד נסיעה אבל הוא חצה את כל העיר. יצאנו ממרכזית המפרץ, עלינו דרך כביש דורי למרכז חורב, נסענו על כל ציר מוריה עד מרכז הכרמל ומשם ירדנו לליאו-בק שם נערך הפנינג עם הופעה של קורין אלאל.

ואיך הכל חוזר אליך עכשיו?

לפני מספר ימים קיבלתי פנייה מרגשת מארנון אלוש, מי שמנהל את בית הקהילות בחיפה והוא הציע לי לנגן על המשאית של המצעד החיפאי. עבורי לפחות, הנושא כ"כ מרגש, שכן הוא מהווה סוג של סגירת מעגל לעלות שוב על משאית הגאווה של העיר ולנצח עליה מוזיקלית בכל מתווה המסלול בו היא צפויה לנסוע. המצעד צפוי לצאת מצומת צפרירים ועד לגן האם.

ויש פרפרים בבטן לקראת האירוע?

אני מתרגש מאד לעלות שוב על משאית הגאווה ולעזור ליום אחד לצבוע בצבעי הגאווה את חיפה… אני מאחל לעיר הזו עוד שנים רבות של מוזיקה וגאווה. בהזדמנות זו רוצה להודות לארנון אלוש ולכל מי שנתן לי את ההזדמנות לקחת חלק באירוע כל כך חשוב וכל כך קרוב לליבי, אני קורא לכל הגאים והגאות לבוא ולקחת חלק במצעד הגאווה של העיר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם