עורך הדין דוד עציוני הוסיף לעצמו טייטל חדש בשבוע האחרון-  שגריר חיפה בארה"ב.

עו"ד דוד עציוני, יד ימינו של שר האוצר משה כחלון, יצא במשלחת של מנהיגים צעירים לארצות הברית וחזר עם תובנות, תמונות והרבה כבוד לחיפה. הרבה.  
נפגש עם בכירים בארצות הברית. עציוני. אלבום פרטי

עורך דין דוד עציוני סיים השבוע סיור בן 8 ימים בארה"ב כנציג מפלגת כולנו במשלחת של מנהיגים צעירים, בהם פגש בלא מעט נכבדים ביניהם מזכיר מדינת נברסקה, מושל נברסקה, ראש העיר של לינקולן, חברי קונגרס בוושינגטון, בכירים במשרד החוץ האמריקאי  ועוד. כמובן שעציוני הצטלם ואף רשם פוסטים מכובדים מאוד על המפגשים החשובים כשהוא לא שוכח להזמין את הגוורדיה החשובה להגיע לבקר בישראל ואיך לא, גם להגיע לחיפה. בשביל החומוס כמובן.

וכך כתב עציוני:

"שמחתי לפגוש אתמול את חבר הקונגרס אדריאן סמית, המלצתי לו לחזור ולבקר בישראל. הביקור אצל חבר הקונגרס מתאפשר בזכות American Council of Young Political Leaders משלחת של מנהיגים פוליטים צעירים. המשלחת מונה חברים ממפלגת הליכוד, ישראל ביתנו, העבודה ויש עתיד. כנציג מפלגת כולנו היה חשוב לי להדגיש את ההישגים הכלכליים האדירים של המפלגה בראשות שר האוצר ושל מדינת ישראל בשנתיים האחרונות.בסיום השיחה קבענו שכאשר יגיע לישראל יבקר בחיפה, בכל זאת יש בחיפה את החומוס הטוב במדינה…"

"זכיתי לקבל היום אזרחות כבוד של נברסקה על ידי מזכיר מדינת נברסקה, ג'ון גייל, הכבוד הגדול, ובכלל הכנסת האורחים המדהימה של תושבי חבל ארץ זה מחממים את הלב והנפש. בהמשך היום שוחחתי רבות עם מושל נברסקה פיט ריקטס, הוא ציין בפני את הכבוד הגדול שרוכש למדינה ישראל ולאזרחיה, והתגאה מאד בהסכם לייבוא בשר כשר מנברסקה לישראל. הסכם שהתאפשר בזכות שר האוצר משה כחלון. כמיטב המסורת הזמנתי אותו לישראל, וכמובן שלא שכחתי להזמין אותו לחיפה. אני מוכרח לציין שבסוף היום עלה חיוך גדול על פני. בזמן נסיעה באובר חזרה מוולמרט, הנהגת ציינה בפנינו כמה התושבים באזור אוהבים את ישראל, וכמה היא מרגישה מבורכת לפגוש אותנו. רגעים כאלו שווים זהב. אין לנו עוד בעלת ברית חשובה וטובה כארצות הברית."

עציוני, שגריר של טוב?

היה סיור מרתק, וכן, לחיזוק הקשרים הזמנתי את מי שפגשתי לישראל וכמובן לחיפה.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה