"חג שמח הומואים, לסביות, בי, טרנסים, קווירים, א- מיניים וכמובן חג שמח לכל מי שהגיע. אנחנו פה כדי להישאר." יוסי שלום על במת חגיגות הגאווה בחיפה.

חבר מועצת העיר, יוסי שלום, זכה למחיאות כפיים ופירגון ענק מהקהל על מצעד הגאווה המוצלח שאירגן יחד עם ארנון אלוש מראשי הקהילה בעיר. 
פה כדי להישאר. יוסי שלום ויונה יהב. פייסבוק יוסי שלום

סלבס והופעות. שלום ועברי לידר. פייסבוק יוסי שלום

המשאית הצבעונית. מצעד הגאווה. צילום פייסבוק יוסי שלום

אלפים נהנים. מסיבת הגאווה בגן האם. צילום פייסבוק יוסי שלום

מצעד הגאווה החיפאי התקיים השנה כמו בשנה שעברה ברחוב מוריה עד מרכז הכרמל שם התכנסו כל המבלים בגן האם וזכו לאירוע צבעוני, שמח ומלא בגאווה. חבר מועצת העיר ואחד האנשים האהובים בחיפה, יוסי שלום, אירגן את המצעד וההפקה כולה יחד עם ארנון אלוש מראשי הקהילה בחיפה. בין אלפי המבלים, הסלבס החיפאים והחברים שהגיעו מערים אחרות לפרגן בלטו בנוכחותם :יונה יהב, דנה אינטרנשיונל ועברי לידר וכן אומנים נוספים שהגיעו להופעות, מיצגים והמון פאן. כל הנואמים והמופיעים באירוע פירגנו לעיר ולמפיקים בענק כשמי שפת את הכל היה יוסי שלום שהרים את הקהל באוויר בקריאות: "חג שמח הומואים, לסביות, בי, טרנסים, קווירים, א מיניים וכמובן חג שמח לכל מי שהגיע." כ 4000 צועדים נהנו במצעד ובמסיבה שהתקיימה תחת אבטח כבדה של כ 400 שוטרים מכל היחידות. הכי חשוב שהכל עבר בשלום, בשמחה ועם המון אהבה.

יוסי שלום חבר מועצת העיר ומחזיק את תיק הגאווה, אפשר להכריז על הצלחה?  

המצעד היה מפגן ענק של אחדות וסולידריות צבעוני ושמח. תודה לכל אלפי האנשים שהגיעו ותודה ענקית לקהילה הגאה המקומית ולעיריית חיפה על שיתוף פעולה מוצלח.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם