ברוכה הבאה WeWork

אחרי הרצליה, באר שבע ותל אביב גם חיפה עולה על מפת המתחמים של חברת WeWork העולמית שתפתח מרכז שלה בעיר התחתית

בדומה למיקומים אחרים בישראל, "WeWork העיר התחתית חיפה" ינוהל על-ידי צוות של מנהלים מקומיים, אשר יכירו את החברים בו באופן אישי

חברת WeWork הודיעה היום, כי היא עתידה לפתוח בקרוב מתחם משרדים חדש בחיפה, אשר ימוקם בלב ליבה של העיר התחתית. הקמת המתחם החדש מהווה נדבך נוסף בתהליך ההתחדשות העירונית הכולל שעובר האיזור בשנים האחרונות.

חברת WeWork, המספקת שירותי השכרת חללי עבודה לצרכים שונים, הודיעה היום כי תפתח את סניפה החדש ברח' העצמאות שבעיר התחתית בחיפה בתחילת שנת 2018.

המתחם, שמיני במספרו בישראל, יהיה המתחם הראשון שיוקם באיזור הצפון. המשרדים החדשים, אשר ימוקמו בלב לבה של העיר התחתית ויצפו אל נופי הים התיכון, יוכלו לאכלס ולספק מקום לכ -600 משתמשים, שיהוו שילוב של יזמים, חברות סטארט אפ וחברות שונות אחרות, קטנות כגדולות, בדומה לחברות עבורן משמשת WeWork כבית בלמעלה מ-140 מדינות ברחבי לעולם.

WeWork" ישראל" כוללת כיום מתחמי משרדים בהרצליה, בבאר-שבע וכן ארבעה מתחמים בתל-אביב, אליהם עתיד להתווסף מתחם נוסף בתחילת השנה הבאה, ויחד הם מהווים בית ליותר מ- 4,000 חברים בישראל.

במקביל לפתיחתו של " WeWorkהעיר התחתית חיפה", עיריית חיפה ממשיכה להשקיע  באזור העיר התחתית. האיזור, אשר היה מוזנח שנים רבות, שודרג בשנים האחרונות בהשקעה עירונית אדירה והפך למתחם אקדמי ותרבותי מוטה צעירים. במתחם זה פועלים כיום מוסדות אקדמיים ומכללות, בהם לומדים כ-8,000 סטודנטים. כ-3,000 סטודנטים מתגוררים כיום במעונות איכותיים, אשר הוקמו ושופצו ע"י העירייה וכן במבנים שהוקמו על-ידי יזמים פרטיים, אשר זיהו את הפוטנציאל במקום, ובחרו לבנות דירות אטרקטיביות לזוגות צעירים ולסטודנטים במחירים נוחים.  כיום, בעיצומו של תהליך ההתחדשות, ניתן לראות את פירותיו בשינוי פני האיזור, המשלב שלוחות אוניברסיטאות ומכללות, בנייה חדשה למגורים, בתי קפה ומסעדות, פאבים, חנויות אופנה ועוד.

בחיפה קיים כיום מערך סטארט-אפים הולך וגדל וכן מגוון רחב של מיזמים וארגונים בינלאומיים הפועלים בה, תוך ניצול הטכנולוגיות הייחודיות והכישרון, אותם מביאים בוגרי המוסדות האקדמיים בעיר.

מתחם WeWork" העיר התחתית חיפה" יעניק תמיכה מרבית עבור חבריו ויוכל לשמש בית לחברות חיפאיות בכל קנה מידה, החל משימוש בשולחנות זמינים, השכרת משרד המיועד לאדם אחד בלבד ועד לקומה שלמה שתשמש כמטה חברה. כמו כן, יאפשר המתחם שימוש במשרדים כחדרי ישיבות, הן עבור משתמשים קבועים והן עבור לאלו אשר אינם כאלה, כל זאת תוך יצירת חוויית שימוש נעימה ונוחה, העונה על צרכים פרטניים רחבים. חברי המתחם יזכו ליהנות מגישה לאינטרנט, משירותי ניקיון, ומריהוט.

בדומה למיקומים אחרים בישראל, "WeWork העיר התחתית חיפה" ינוהל על-ידי צוות של מנהלים מקומיים, אשר יכירו את החברים בו באופן אישי, יסייעו להם בבניית המטלות היומיומיות וייזמו אירועים שיעודדו שיתופי פעולה. כמו-כן יעביר צוות המנהלים הכשרות וקורסי העשרה בנושאי מיומנויות עסקיות ועוד.

יונה יהב, ראש עיריית חיפה, בירך את הנהלת חברת WeWork על החלטתה ואמר: "חיפה שמה לה למטרה להעמיד את עצמה כמובילה בתחום חברות הסטארט אפ בישראל, והגעתה של חברתWeWork  לחיפה מהווה הבעת אמון בתפיסה זו, ובפרט בתהליך ההתחדשות שעוברת העיר התחתית בשנים האחרונות, והופכת לאבן שואבת עבור חברות הסטארט אפ בישראל".

בנג'י סינגר, מנכ"ל WeWork ישראל: "חברת WeWork ממשיכה להרחיב את נוכחותה ברחבי העולם, ותוך כדי כך שמה דגש לא רק להביא ערך מוסף לערים אליהן היא מגיעה, אלא גם לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הרשויות, במטרה לסייע להן לשפר את חיי התושבים שלהן. שיתוף הפעולה עם עיריית חיפה ועם העומד בראשה תואם באופן מושלם את תפיסה זו, ואנו נרגשים להוות חלק מרכזי וחשוב בהליך ההתחדשות של העיר התחתית בחיפה ולספק מקום חיוני ונדרש ליזמים למטרת שיתופי פעולה ויצירה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה