בסימן 10

הצלחה גדולה בשבוע הפתוח בגורדון, מאות סטודנטים נרשמו לשנה הבאה עלייה של 10% בנרשמים מהשנה שעברה
מספר שיא של נרשמים לאקדמית גורדון בשבוע הפתוח שקיימה המכללה בשבוע שעבר. למכללה נרשמו מאות סטודנטים חדשים לשנת הלימודים הקרובה, גידול של כ- 10% מהנרשמים בשנה שעברה.

כשליש מתוך הנרשמים הם סטודנטים לתואר השני במכללה. בנוסף, בין הנרשמים  אקדמאים רבים (מענפי ההייטק וענפים נוספים) לתוכניות ההסבה להוראה. כמו כן נרשמו לגורדון גם ללימודי המכינה הקדם אקדמית.

בתמונה: חזית גורדון

במרכז השבוע הפתוח עמד נושא הטכנולוגיה בהוראה, שעורר עניין רב בקרב המבקרים במכללה. כזכור, זכתה השנה המכללה במקום הראשון בקטגוריות "איכות ההוראה" ו"בשילוב טכנולוגיות בהוראה". במכללה מונהג המספר הגדול ביותר מבין כל המכללות לחינוך של קורסים משולבי למידה באייפדים.

לדברי סגן נשיא האקדמית גורדון, יגאל שייניס: "לאור ההצלחה הגדולה של השבוע הפתוח, אנחנו מתכוונים להמשיך עם הפורמט הזה גם בהמשך. השנה זכו כל הנרשמים ללימודי התואר הראשון במכללה לאייפד מתנה, ויגשימו את החזון שלנו להמשיך ולהיות המכללה לחינוך המובילה ומצעידה את התחום הטכנולוגי".

במהלך השבוע הפתוח התקיימו סיורים לכיתת העתיד בגורדון-  כיתה בעלת מגוון אמצעים טכנולוגים שניתן ללמוד בה מכל מכשיר קצה ושמהווה כיתת מודל לדגם של כיתות העתיד באקדמיה ובמערכת החינוך.

בכיתת העתיד התוודעו לרובוט החדש שרכשה המכללה לאחרונה, לצורך לימוד בתוכנית החדשה של קורסי הקידוד.

הדגש הניתן על הוראה דיגיטלית הינו פרי שתוף פעולה של האקדמית גורדון עם APPLE העולמית, ועם ענקיות הטכנולוגיה מיקרוסופט  GOOGLE, אשר מקדמות יחד עם גורדון את הכשרת הסטודנטים להוראה עדכנית וחדשנית ברוח המאה ה-21.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך