מצטיינת בדיקור

עטרה מליחי מטפלת ממרפאות חדרה וקריית אתא של כללית רפואה משלימה מצטיינת מרחב צפון
מטפלת בדיקור סיני במרפאת חדרה כללית רפואה משלימה עטרה מליחי קיבלה תעודת מטפלת מצטיינת בתחום הדיקור של רשת כללית רפואה משלימה מרחב צפון. ד"ר אלינה צימרמן  מנהלת רפואית מרחב צפון/דרום שיבחה את עבודתה של עטרה במרפאה וציינה כי "עטרה הינה עובדת מסורה, נאמנה ובעלת ידע רחב בתחום, הינה עובדת במרפאה קרוב ל- 15 שנה ובנוסף מטפלת גם במרפאת כללית רפואה משלימה בקרית אתא"

צילום: סוזאנה תנעמי

הדיקור הסיני מסייע בטיפול ובהתמודדות עם מגוון רחב של בעיות ובהן: כאבים מכול סוג: כאבי גב, כאבי שרירים, כאבי פרקים, כאבי ראש ומיגרנה, מצב אחרי תאונת דרכים או טראומה אחרת, כאבים כרוניים כסימפטום של מחלות  פנימיות, פיברומיאלגיה ועוד.

במרפאת כללית רפואה משלימה חדרה מטפלים מומחים אשר ישמחו להתאים את טיפולי הדיקור הסיני למצבו של המטופל ומציעים טיפולים מיוחדים לילדים ותינוקות. הטיפול מגיל צעיר מאפשר להשפיע באופן מהיר ויעיל על מצב שאינו מאוזן ולמנוע מחלות ילדים גם בטווח הארוך.

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה.  כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה