סופר-פארם למען האגודה לסוכרת נעורים

סופר-פארם נרתמת למען האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל: עטים מעוצבים של הדמויות האהובות ימכרו ב-10 ₪ כתרומה לאגודה
עטים מעוצבים של הדמויות האהובות קרדיט: סטודיו טופ-טאצ'

רשת סופר-פארם מתגייסת זו השנה ה- 18 ברציפות למען האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל, ותמכור במהלך חודש יולי הקרוב מארזי עטים מעוצבים עם הדמויות האהובות: מלחמת הכוכבים, לשבור את הקרח, ספיידרמן, הלו קייטי ועוד, תמורת 10 שקלים בלבד. כל ההכנסות ממכירת העטים יתרמו לקידום מטרות האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל, כגון: מחקר רפואי, תמיכה לחולים ובני משפחותיהם, עזרים רפואיים ועוד, כאשר היעד לגיוס הוא כמיליון שקלים.

ניצן לביא, מנכ"ל סופר-פארם: "מזה כשני עשורים, אנו רואים בזאת מחובתנו ותרומתנו הצנועה לפעילותה המבורכת של האגודה ונכונים לסייע בגיוס תרומות אשר יתמכו במחקר אודות המחלה, בשיפור איכות חייהם של החולים בישראל ובהעלאת המודעות לנושא. תרומה חברתית היא חלק בלתי נפרד מהאג'נדה של הרשת ואנו נמשיך לעשות כן עבור הארגונים שאנו מאמצים מידי שנה."

מדי יעקבזון, מנכ"לית האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל: "מידי שנה מתווספים כ 600 ילדים ומבוגרים למעגל הסוכרת והאגודה לסוכרת נעורים נמצאת במאמץ מתמיד להקנות עבורם את התמיכה הדרושה, הכלים להתמודדות ועושה לילות כימים על מנת למצוא קצה חוט למרפא. אנו מודים מקרב לב לסופר- פארם על כך שנרתמו גם השנה למבצע ההתרמה, יחד נמשיך ונפעל על מנת לעשות את המירב כדי להמשיך לשפר את חייהם של ציבור הסוכרתיים מסוג 1 בארץ"

עטים מעוצבים של הדמויות האהובות קרדיט: סטודיו טופ-טאצ'

אודות האגודה לסוכרת נעורים:

בישראל חייה כיום קהילה של כ- 50,000 סוכרתיים מסוג 1, מתוכם 5000 ילדים עד גיל 18. האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל מהווה את קולה של קהילה זו בישראל, פועלת במגוון מישורים ומובילה מהלכים לשיפור חייהם של ציבור הסוכרתיים בישראל. האגודה הינה שלוחה של ארגון ה- JDRF – קרן המחקר המרכזית הפועלת כיום למימון וקידום מחקרים פורצי דרך בתחום הטיפול ומציאת המרפא לסוכרת סוג 1.

האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) פועלת תוך שיתופם ומעורבותם הפעילה של חברי הקהילה, ובקיום שיח תמידי עם סוכרתיים בכל קשת הגילאים– ילדים סוכרתיים והוריהם, סוכרתיים צעירים ובוגרים. בנוסף למטרה

הראשית של הארגון הבינ"ל, עוסקת האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל באופן נרחב ברווחת הסוכרתיים. האגודה מחברת בין ילדים, בני נוער ובוגרים סוכרתיים מסוג 1 הפזורים ברחבי הארץ ופועלת ליִיצוג האינטרסים שלהם בפני גופים פרטיים, ממשלתיים וציבוריים, ולתמיכה בהם ובבני משפחותיהם בהתמודדות היומיומית עם המחלה. כיום מונה האגודה אלפי חברים.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות