בייבי לאב – פסטיבל הורים ותינוקות יתקיים שנית בשבוע הבא בקניון שער הצפון.

לבייבי שלך מגיע יותר: קניון שער הצפון מזמין הורים לפסטיבל מיוחד לתינוקות למשך יום אחד בו יזכו להעצים את הקשר עם הקטנטנים, ללמוד, לשאול וליהנות – והכל בחינם.
 

פסטיבל בייבי לאב בקניון שער הצפון. קרדיט צילום: יחצ

לאור הצלחת הפסטיבל הקודם, קניון שער הצפון משיק אירוע נוסף עם סדנאות והרצאות מעשירות להורים ולילדים. פסטיבל בייבי לאב, שיערך ביום א' הקרוב (9-7) בקניון שער הצפון מזמין אימהות, אבות ופעוטות לחזק את הקשר ביניהם וללמוד את כל מה שהורה צריך לדעת על הבייבי שלו. הפסטיבל, שיערך הן בשעות הבוקר והן בשעות אחה"צ, לטובת הורים עובדים, יקיים הפעלות, הרצאות ופעילויות הורים-וילדים מעשירות, פינות ייעוץ אישי ואף יעניק הנחות והטבות למותגי הלבשת תינוקות מובילים.

בתכנית: בשעות הבוקר (9:30-14:00) ייהנו משכימי הקום מפעילות הליכה עם עגלות בשיתוף ה"כללית", סדנת עיסוי תינוקות בהנחיית יועצת מוסמכת, מסדנת בייבי ZOOZ –  סדנת זומבה עם הפעוט בה תוכלו לרקוד עם מנשאים, סדנת ייעוץ שינה- בה ילמדו ההורים על הקניית הרגלי שינה בריאים ונכונים לתינוק, סדנת "בייבי יוגה" וסדנה מיוחדת לשמירה על עור התינוק.

ההורים העובדים גם הם לא יישארו מקופחים, ובמיוחד עבורם תפתחנה פעילויות החל מ17:00-19:00, בהן baby music- פעילות מוזיקלית שכולה באנגלית להורה ולתינוק, בה יחשפו ההורים את תינוקם לשפה נוספת. בנוסף יוכלו ההורים להשתתף בהרצאות בנושאים שונים: "איך לגדל ילד מאושר ושלם עם עצמו", הרצאת "המעבר לעצמאות"- איך מעודדים עצמאות בגיל הרך. בנוסף, יוכלו ההורים הטריים ליהנות ממגוון דוכנים מיוחדים ברחבי הקניון: דוכני בגדי היריון והנקה, יעוץ מנשאים, דוכן חלוקת מים, דוכן טיטוש- מוצרים רכים בעבודת יד, מגבונים יבשים,  בוו שיק בגדים, לירון בובות שירה שוקדת, וכן מפינה עם פרגודים וכיסא לקוסמטיקאית שתיתן עיסוי פנים וצוואר לאימהות, ועוד מגוון הפתעות והטבות. הפסטיבל מופק בשיתוף אmא, מקום מפגש לאימהות, ולוקחות בו חלק חברות כגון נביעות, סופרפארם, "כללית" סבוקלם ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם