"השבוע ביום חמישי אני עולה על הבמה לעשות את בילי פעם שנייה. וכמו שהפעם הראשונה תמיד מיוחדת, אני מתכננת שהפעם השנייה תהיה יותר!"

השחקנית איילת רובינסון נכנסת לנעליה של טלי אורן ב'בילי שוורץ' של תיאטרון חיפה בפעם השנייה והיא מתרגשת… אז תגיעו לפרגן.
בילי מתרגשת. איילת רובינסון. תיאטרון חיפה

לפני כחודש נכנסה השחקנית איילת רובינסון לנעליה של השחקנית טלי אורן בתפקיד בילי שוורץ במחזה המצליח של תיאטרון חיפה וזה עקב התנגשויות בין תאריכי הצגות שונות בהן אורן משתתפת. רובינסון, שחקנית תיאטרון הבימה, שהופיעה במחזות הזמר "כמעט נורמלי" ו- "יריחו", מתרגשת עד מאוד מכניסתה לתפקיד המרתק, הקשה והייחודי ואף העלתה פוסט מצחיק ומרגש על ההצגה הקרובה שתעלה בחמישי הקרוב על הבמה בחיפה בו זכתה לפרגונים רבים וחיבוקים חמים. אז קדימה, להגיע לתיאטרון בחמישי. שווה!

וזה הפוסט שהעלתה איילת רובינסון

יומני היקר שלום, עברו כבר שבועיים מאז ההחלפה הראשונה שלי בבילי שוורץ. מאז הספקתי להיות בהיי. ליפול לדאון. לחזור להיי. לקבל כמה התקפי חרדה. לרזות קצת בפנים. להשמין קצת בטוסיק (כרגיל) לרצות לפרוש מהמקצוע (שוב) להלחין כמה מנגינות חשובות (לי) לחתום על כמה טפסים חשובים (לסוכן ביטוח) לראות 738 סרטוני יוטיוב על איך לעשות סרטוני יוטיוב ולהתחיל לאכול תמרים! איך הזמן עובר כשנהנים… והנה השבוע ביום חמישי אני עולה על הבמה לעשות את בילי פעם שנייה. וכמו שהפעם הראשונה תמיד מיוחדת (קריצה קריצה) אני מתכננת שהפעם השנייה תהיה יותר (קריצה גבות גבות קריצה) כי כבר אדע יותר טוב מתי האור נפתח ונסגר למשל, ואיפה הוא נמצא למשל, כדי שלא אשיר סולו בחושך למשל, ואוכל (בעזרת השם חמסה חמסה בן פורת יוסף) להיות יותר ברגע ולצלול עמוק יותר לתוך היצירה המטריפה הזאת. וכל זה יקרה בחיפה. כן תל אביב הצפונית! ובגלל שאין לדעת מתי הפעם הבאה, אני ממש אשמח שמי שמציצ/ה לי ביומן כרגע….תבוא להיות איתי שם בעיר ללא הפסקה חיפה. מבטיחה להישאר אחרי ולתת לכולם חיבוק נשיקה והפתעה קטנה.

שלך, איילת רחל

נ.ב. זה קורה ב6.7 ב20:30 בתיאטרון חיפה.

המדור מאחל לאיילת בהצלחה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם