ביאליק מודה למתנדביה

מאות מתנדבים פועלים במסגרות השונות בקריית ביאליק במהלך השנה. עכשיו הגיעה תורה של העירייה להודות להם על פעילותם למען הזולת

במהלך הערב הוענקו תעודות הוקרה למתאמות המתנדבים הפועלות בכדי להתאים את צרכי המערכת ותחום ההתנדבות לרצונם וכישורם של המתנדבים

ביום שלישי התקיים באשכול הפיס ערב הוקרה למתנדבות ומתנדבי של״מ בחינוך הפועלים במוסדות החינוך בקריית ביאליק, בבתי הספר ובגני הילדים. כ-200 איש התכנסו באולם לערב מרגש בו ראש העיר, אלי דוקורסקי, ביקש להודות להם באופן אישי. דוקורסקי ציין את כח הנתינה של המתנדבים ואת הניצוץ ההתנדבותי, אותו הם מביאים למערכת החינוך העירונית. דוקורסקי הדגיש כי עשייתם ההתנדבותית מהווה דוגמא ומופת לרבים ובעיקר לבני הדור הצעיר: "בעבודתכם עם הילדים ובני הנוער אתם משפיעים על עיצוב אישיותם ותפיסתם. אתם מהווים עבור הצעירים דוגמא אישית". דוקורסקי הודה למירי קלמפנר, רכזת של״מ בחינוך, לסמי בניסטי, רכז מתנדבים יישובי, לשמעון לוין שמונה לאחרונה לרכז של"מ יישובי במקום עדנה הברפלד ז"ל, לטלי סוקניק, סגנית מנהל אגף החינוך ואחראית על המתנדבים ברשות ולכל אחד ואחת מהמתנדבים שתורמים מזמנם לטובת ילדי העיר.

במהלך הערב הוענקו תעודות הוקרה למתאמות המתנדבים הפועלות בכדי להתאים את צרכי המערכת ותחום ההתנדבות לרצונם וכישורם של המתנדבים.

רכזת של"מ בחינוך מירי קלמפנר הודתה לראש העיר אלי דוקורסקי על הסיוע והרוח הגבית הניתנים להעצמת המתנדבים בעיר כולל העשרה, סיורים וערבי תרבות.

הערב ננעל בתוכנית אומנותית של המופע "שמים פתוחים" בהשתתפות שאול ויוליה בן הר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק