מגשימים משאלת לב

מעל ל-200 בני נוער תרמו לעמותת "משאלת לב" במסגרת מופע "הנוער מנגן ושר חלומות קטנים"

במהלך הערב הופיעו כ-20 בני נוער תושבי העיר. צילום: עיריית ק. ביאליק

במהלך הערב הופיעו כ-20 בני נוער תושבי העיר. צילום: עיריית ק. ביאליק

אירוע "נוער מנגן ושר חלומות קטנים" התקיים זו השנה השלישית ברציפות. תלמידי בית הספר "אורט ביאליק" מעלים מופע שירה שמוקדש להגשמת חלום של ילד מקרית ביאליק.
שביט דרמר, יוזם ומקים הפרויקט, כיום חייל, הוביל גם השנה את הפרויקט בסיוע מחלקת הנוער העירונית ומועצת הנוער העירונית. במהלך הערב הופיעו כ-20 בני נוער תושבי העיר וכן אורחים נוספים. השנה אף נשבר שיא הצופים והתורמים ומעל 200 בני נוער וצעירים גדשו את אולם אשכול הפיס. ההופעה כללה רפרטואר עשיר מסגנונות שונים. בין השירים ששרו בני הנוער: "אשטוף", "מתנות קטנות", "צליל מכוון", "חשבתי שיהיה רומנטי", "רוב השעות", "היא לא יודעת מה עובר עלי", "אני אש" ועוד.
שירית זמיר, נציגת עמותת "משאלת לב" המגשימה משאלות לבם של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים, להם הוקדש המופע, הודתה לבני הנוער היוצרים ובעיקר לאורחים שהצביעו ברגליהם ופתחו את הלב.
מועצת הנוער העירונית לקחה חלק בהפקת הערב לצדו של שביט דרמר, יוזם האירוע, שאמר: "תודה רבה לכל השותפים שהתגייסו לטובת הצלחת ערב זה ובראש ובראשונה לציבור שהגיע ותרם מכל ליבו. האירוע הפך למסורת שכולנו גאים לקח בו חלק וכל שנה מצטרפים יותר ויותר בני נוער יוצרים".
שמוליק נובק, מנהל מחלקת הנוער העירונית , הודה לכל המשתתפים ולקהל הרב וציין:" זו זכות גדולה להיות חלק מערב שהפך למסורת".
ראש העיר, אלי דוקורסקי, הודה ליוזמי האירוע ולמארגניו וציין: "בקריית ביאליק התברכנו בנוער ערכי. אני גאה בכם, רק דברים טובים קורים בקריית ביאליק".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק